Inscellet - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inscellet metal / Hranice

„Cauterize the Inside zdarma ke stažení“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Cauterize the Inside je venku!

Upraveno:

 

KOMPLETNÍ ALBUM JE ZDARMA KE STAŽENÍ TADY

THE WHOLE ALBUM IS FREE TO DOWNLOAD HERE

 

Trvalo to neuvěřitelně dlouho a než se to podařilo, kapela se téměř rozpadla. Drazí fanoušci, debutové album Inscellet je konečně venku a nese název Cauterize the Inside. Album obsahuje veškerý repertoár Inscellet, který kapela kdy hrála apokud si koncertní skladby pamatujete, máte příležitost porovnat je s jejich současným provedením, které vás pravděpodobně ujistí v tom, že tento materiál od doby, co jsme ho naposledy živě hráli, značně vyrostl a dospěl. Je to déle než rok, co jste se dozvěděli, že Inscellet není tak mrtvá kapela, jak by se mohlo zdát, a pracuje na natočení desky.

Hlavní motor kapely, bubeník Dan a kytarista Jura, přizvali ke spolupráci bývalého zpěváka kapely- insomnica a natočili spolu album, které je důstojnou tečkou za dlouhou, zmučenou, ale zároveň neuvěřitelně muzikantsky poučnou a zábavnou první etapou historie Inscellet.

Název alba odráží lehce lyrický koncept alba, ale hlavně současnou situaci kapely. Cauterize the inside- očista nitra jeho vypálením je v transcendentální rovině proces, ke kterému člověk sáhne potom, co našel lék na všechny svoje nejen existenciální problémy a zjistil, že když je konečně šťastný, přestal tolik život prožívat. K obdobné situaci došlo i v Inscellet a po vydání tak dlouho očekávaného a za takových porodních bolestí stvořeného alba můžeme říct, že očista nitra Inscellet je hotova. Logicky tak nastává chvíle, kdy jsme se museli zamyslet nad budoucností kapely a i když to mnohokrát vypadalo, že s Inscellet je konec, nikdo z nás nedokázal dát ránu z milosti našemu snu. Proto připomínáme, že hledáme kytaristu, basáka a zpěváka!

Pokud se vám album líbí, ovládáte slušně některý ze zmíněných nástrojů nebo hlasivky, přijďte si s námi zahrát a pomozte nám stvořit další materiál!

V přehrávači najdete téměř všechny skladby z našeho nového alba. I kvůli tomu, že Inscellet nemá koncertní sestavu a tím pádem možnost propagovat své album a fyzicky ho prodávat, jsme se rozhodli vydat desku pouze digitálně. Navíc nebude trvat dlouho a kompletní album včetně nádherného coveru, který vytvořil náš kamarád Slav, uvolníme zdarma ke stažení!

Díky všem, kdo nám pomohli dotáhnout to do konce, hlavně Vaškovi Dreiseitlovi a studiu BOMBJACK !


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »