VolumemaxNet - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

VolumemaxNet 16 let

Playlist je prázdný :(

Fanoušek VolumemaxNet si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Newsletter 8/2013

Upraveno:

Chystáme vlastní minifestival!

Chystáme druhý ročník vlastního minifestivalu. Ten se uskuteční 12. listopadu v brněnském klubu Melodka za účasti dvou kapel, v jejichž řadách působí redaktoři tohoto webzinu. Skupiny WOLFARIAN a WAR BRIDE budou mít možnost představit svou tvorbu po boku headlinera festivalu, jímž bude americká power metalová formace THEOCRACY, která na podzim vyráží na své evropské turné.

 THEOCRACY se mimo brněnskou zastávku představí také v Praze, a to o den později v klubu HooDoo, kde jim společnost budou dělat pražští LAMMOTH.

 http://www.theocracymusic.com/

http://bandzone.cz/theocracy

http://bandzone.cz/warbride

http://bandzone.cz/wolfarian

http://bandzone.cz/lammoth

Kde bude Volume na max aneb doporučené akce:

14.8.2013 - Praha - Aerodrome Festival (System Of A Down, Killswitch Engage...)
12.11.2013 - Brno, Melodka - VolumeMax Fest 2 (Theocracy, War Bride, Wolfarian)
13.11.2013 - Praha, HooDoo - Theocracy, Lammoth

Článek měsíce července

Připomeňte si atmosféru Masters Of Rock v našem článku měsíce července. Hezké čtení zde.

Rozšiřujeme své řady

Volume dostalo nový kabátek a tím rozhodně nekončíme. Chystáme mnohé, a abychom dosáhli našich cílů, neobejdeme se bez nové krve. Tímto se tedy obracíme na všechny zájemce s nabídkou spolupráce! Chcete se aktivně podílet na chodu našeho webzinu, nechybí vám nadšení, jste spolehliví? Pak hledáme právě Vás!

•    Dokážete se dobře vyjadřovat psanou formou a dění na Vaší oblíbené hudební scéně máte v malíku? Zkuste dráhu redaktora! Jsme otevření všem „tvrdým“ stylům (od pop rocku po grind core)
•    Fandíte českému jazyku a když někde vidíte hrubku, tak Vás to byje do očí? Jak sami vidíte, korektoři jsou naprosto nezbytní!
•    Chodíte rádi na koncerty a kamkoli jdete, tam nedáte foťák z ruky? Zvládnete své fotky upravit? Možná by se u nás našlo místo pro fotoreportéra.
•    Trávíte celé dny brouzdáním po internetu a nejde Vám do hlavy, jak je možné, že neinformujeme o Vaší oblíbené kapele? Staňte se naším pomocníkem pro aktualitkový servis!
•    Chcete prostě nějak pomoct, ale nezmínili jsme zde oblast, která je „ta Vaše“? Tak se ozvěte a přidejte se k nám!


Co Vám nabízíme? Volume je neziskový web, který v současné době NENABÍZÍ finanční odměny za jakoukoli činnost. Přesto získáte nemalé:

•    Přístup k aktuálním nahrávkám od předních nahrávacích společností (AFM Records, Napalm Records, Massacre Records a další…)
•    Akreditace na koncerty po celé ČR (bez problému lze zařídit akreditaci i na největší české festivaly a koncerty)
•    Zážitky, které se neopakují (např.: osobní rozhovory s vašimi oblíbenými hudebníky)
•    Zkušenosti, které se Vám můžou hodit (napište si práci u nás do Vašeho životopisu ;))
•    Práci v příjemném a klidném prostředí (žádný stres u nás nečekejte, naopak čas od času počítejte s nějakým srazem v hospůdce nebo na festivalu ;))

V případě Vašeho zájmu o spolupráci nebo podrobnější informace neváhejte a pište na crimson_thunder@volumemax.net, případně na ICQ 459821497, kde Vám budou sděleny veškeré podrobnosti. Těšíme se na Vás!

Redakce Volume

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory