Corposant
Zdar Sigi, díkec za promo a za podporu! :-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar Sigi, díkec za promo a za podporu! :-)
Ahoj,promiň že ruším.Srdečně zvu k poslechu novych skladeb ...možna i Tobě se zalíbi.
http://bandzone.cz/chimeracz
Ahoj Sigi, moc děkujeme za přidání mezi oblíbené kapely a že jsi včera přišel!
Ahoj, dáváme na vědomí, že baterka je nabitá :)
Příjemný poslech
cauec..mel bych na tebe dotaz...kdyztak se ozvi na lipid@post.cz
Zdarec Sigi, jakožto fanouška HIV-POSITIV ti dáváme na vědomí, že měníme profil kapely:
http://bandzone.cz/hivpositive
Budem rádi, když nás podpoříš!
měj se;)
Hail,
když budeš mít čas, tak mrkni na náš profil na banzone.cz a kdyby se ti náhodou naše tvorba hodně líbila, tak si můžeš komplet CD stáhnout na http://www.desperatetimes.cz
Za kapelu Desperate Times - Honza !
Stačí poslouchat :-)) Díky!
Ahoj, Corposant hlásí: „DOBOJOVÁNO!“ Rozhodli jsme se zpříjemnit Ti začátek příštího pracovního týdne :-) Z neděle 9. 10. na pondělí 10. 10. hodíme na náš profil první dva songy z nového EP „My Hard Reborn“. Stav se, poslechni si a zanechej nám vzkaz. Další songy přibudou v den našeho křestu, který se uskuteční 17. 10. na Melodce! Pokud si chceš už teď poslechnout, o čem je řeč, mrkni k nám hned a poslechni si krátký průřez EPéčkem. Nezapomeň se o nás také podělit s ostatními :-D
Ahoj,mrkni na nás,třeba se trefíme do tvýho vkusu ;-)