Phil May Grey
SPIRAL OF DESPAIR ......zdravím podívej se na " zvláštní ..nevídaný .." kytarový projekt http://bandzone.cz/spiralofdespair
Dík za check !
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
SPIRAL OF DESPAIR ......zdravím podívej se na " zvláštní ..nevídaný .." kytarový projekt http://bandzone.cz/spiralofdespair
Dík za check !
Zdarec, v pátek mastíme bradavky v Apollu 13 (Prostějov, kousek od Olomouce, co by stará výkůřila). Pokud chtít, přijít a vyhonit....Pa Rumburak
Ahooj ;)
Jestli máš rád hudbu pro tvrdé chlápky s pořádnými metalovými riffy, hravými melodiemi a občas nějakým tím breakdownem, tak Ti doporučuji se podívat na naši kapelu Attack the Hero. Jsmě nově začínající kapela s pár známými tvářemi a naši pouť začínáme v Praze. Třeba se Ti to bude líbit ;)
Díky a těším se třeba na nějakém z koncertů :)
Nicole
http://bandzone.cz/attackthehero
Milý fanoušku,
zveme Tě dnes 08.09.2012 na suprovou akci na Uničovské 4ce v parku, kde se představí kapely: CROSS THE RUBICON (Progressive deathcore z Olomouce - http://bandzone.cz/crosstherubicon ), NO FUTURE (Thrash metal / Prostějov http://bandzone.cz/nofuturewsncz ), LITOVELSKÉ POMORAVÍ (Violence z Litovle - http://bandzone.cz/litovelskepomoravi ) a my, tedy NIHILISTIC ATTEMPT (Heavy - thrash metal / Plinkout - http://bandzone.cz/attempt).. Vlezné na akci je 50 Kč
FB událost: http://www.facebook.com/events/43918374…
Rádi Tě uvidíme, za Nihilistic Attemp LadyManiac
Ahoj náš fanoušku.
Krutým deathmetalovým větrem ošlehaní a melodikou dálného severu nasáklí intergalaktičtí bojovníci SKLEPMASTER právě vydávají nejlepší live DVD tohoto roku. DVD The Great Apocalypse. Info, kde si objednat tento jedinečný nosič, který nesmí chybět ve sbírce žádného fandy melodického deathmetalu, se dočteš třeba na našem bandzounu, nebo na xichtbůku.
https://www.facebook.com/sklepmaster
Zdraví SKLEPMASTER
Zdravíme, budeme moc rádi, pokud se mrkneš na náš profil, popřípadě si nás addneš na http://www.facebook.com/Dextreat
díky
dextreat
zdar sigi
Jakožto fanouškovi Under The Surface tě informujeme o tom, že jsme natočili dvě písně a videoklip k připravenému albu.
Under The Surface
Čáááw, jako fanouška rokenrolu bych tě ráda pozvala na profil kapely mých kámošů www.bandzone.cz/signaldrive díky a promiň, jestli prudim;)
ahoj...mame v profile novy song a video, takze budeme radi, ak si na ne najdes chvilku casu :)
Ahoj,
budeme moc rádi, když nás příjdeš podpořit v neděli, 8. července do Bounty Rock Cafe v Olomouci, kde vystoupíme před zpěvákem legendárních US rockerů z 80. let TUFF! Black Tiger