olda
nazdar bazar!sory moc já to posral a nějak jsem to dokonil..jsem to dělal ve tři ráno taxe nedivte:-) udělám jinčí plakát! jasně že s vámi počítáme draci!!! akorát se k temu ešče dostat:-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar bazar!sory moc já to posral a nějak jsem to dokonil..jsem to dělal ve tři ráno taxe nedivte:-) udělám jinčí plakát! jasně že s vámi počítáme draci!!! akorát se k temu ešče dostat:-)
pošli mi to čislo:)
Diky moc za add!!
Snad sa niekedy stretneme na spolocnej akcii :)
LiM
zdravime do olomouce pana zpevaka.)
diky moc za pridani si nas mezi oblibence! doufame, ze se co nejdriv uvidime na nejake akci live, zatim muzes poslouchat a komentovat tracky z naseho noveho EP.) mej se moc fajn, at se dari s kapelou a stay ff tuned!
Zdarec, děkujeme za add, ať se daří tobě i tvojí kapelce, hraje vám to výborně. Měj se
Hoya anna salute zerosing!!
Thx 4 the add!!
Zdravíme celej Sunset Trail,ať to šlape!!
Zdravíme tě Zerosig, jestli máš chvíli koukni se na profil naší bandy a pokud tě připravovaný projekt nějakym způsobem zaujme, přidej si nás a klidně i okomentuj, positiva i kritika vítana =) Peace - WC
Cau Zerosig velka vdaka za add nasej bandy!!!!!!Dufam raz sa vidime na spolocnej akcii nech vam to hra co najlepsie!!!!s pozdravom kNOw Way!!!!!!
Tak to díky moc za upozornění, někdo mi asi předal chybné písmenko.
zdar, určitě bychom se nějak dohodli!!! v tom nevidím problém, o Hazy to vím...tady maj neuvěřitelnou základnu...tak to můžem nějak promyslet.