Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vrbic Muž, 31 let / Nová Paka

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Vrbic si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

                           


Vítejte... 


Zdravím všechny kamarády a kolegy muzikanty na mím profilu BandZone

V prvé řadě bych chtěl poděkovat všem, co mají s BandZone nějakou administrační zásluhu, protože tohle se fakt povedlo ;-)

    No a hezky od začátku.

*  Úspěšně jsem prolez základní školu a dostal se na účňák..Sice už tedka moc dobře Vím, že to byla obrovská chyba, ale zároveň jsem poznal skvělou partu a pár lidí, za který bych dal ruku do ohně.
Kdyby mi teď ale někdo nabídl stroj času a já si mohl znovu vybrat střední školu a zároveň  zkusit kariéru obchodního a dopravního pilota ( což bylo stejně mím největším snem a ve skrytu duše pořád je ), asi bych se moc dlouho nerozmýšlel.Pokud bych měl ale ztratit to, co mám teď.. tak zase za takovou cenu bych do toho nešel..

* Mím obrovským koníčkem je poslední tři roky hra na bicí.. Hraju v melodic metalové kapele SAMHAIN ,kde se starám o managment a celkově organizaci a koncerty.Ve zkratce jen napíšu, že podle mě, má tahle kapelka dostatek talentu a energie na to, aby se dostala dost vysoko.Vše podstatné je na našem profilu zde, na BZ nebo na našich oficiálních stránkách Samhaincz.cz.
  Pro svou hru na bicí použivám výhradně značku MAPEX a Turecké, ručně tepané profesionální činely ANATOLIAN.Nemám co bych dodal, tahle sada mně svým zvukem uchvátí uplně vždycky, když za ní sednu.

* První zaměstnání bylo kde jinde, než v kuchyni.Bylo to u p.Militkého v Nové Pace v závodní kuchyni, kde se deně vařilo 800 jídel.Prostě to nebylo nic pro mně.. hrabat se každý den v "mrtvolách vepře" a chodit domu "voňavej" po hranolkách, to fakt ne.Navíc tam byli jisté osobní problémy.Ono to je celkem propad..Když se člověk vidí v Boeingu 8000 metrů nad oceánem a pak skončí jako nula v závodní jídelně.. mno nic.Vydržel jsem tam rok a už nikdy bych se tam nevrátil.Mé druhé zěmstnání je u firmy Suchánek a Walraven na Horka u Staré Paky.Jo, to je jiný kafe.. Sice jsem šel platově drobek dolu ale už se to lepší a je tam teď pro mně i zajímavější práce, tak uvidíme.I tak se ale už pár měsíců snažím postavit se na vlastní nohy, postavit vlastní firmu, pod mím vedením a tak, jak si to představuju já sám.Prostě nikomu nedělat otroka a celý život mít " v 10 hodin svačinu a v 14:30 domu " To je pro mně fakt noční můra.Nějak se ale začít musí a když jsem byl v 15cti blbej, je to moje kaše..

*  Věnuju se internetovému obchodu kde nabízím Hudební nástroje a příslušenství.. WWW.MLATICKA.CZ ;-)

*  Poslední dobou si libuju i v auto-průmyslu.. čtu různá renezce, výstavy.. sleduju testy a mím obrovským snem je SUV  Volkswagen TOUAREG V6 3.0 TDi.Je to zatím vážně nedostižitelný vlak ale jednou Ti, co mně dnes považují za blázna uvidí, že si ho přivezu :-) Teď vlastním Renault Scenic.. super auto.. ale VW, je VW :-)

*  MILUJU: Šárinku :-)
*  NESNÁŠÍM: falešný kámoše
*  SEN: Masters of Rock (samhain), Touareg Club, zdravá rodina a velká, kamenná  prodejna Mlaticka.cz
*  VÝHRA: život je jedna velká hra ale každý bojuje jinak..
*  DNO:                          - 
*  ZÁŽITEK: 8.8.2008 IRON MAIDEN - Praha EDEN
*  VZOR: Táta
*  HUDBA: Sonata Arctica, Nightwish, Masterplan a poslední dobou i Filmová hudba, soundtracky a i některé podklady s Irskými kořeny.
*  FILM: Gladiátor, Patriot, Wolrevin, Van Helsing, Underworld, Pirates of Caribien, Andělé a Demoni 
*  HEREČKA: Kate Beckinsale
*  BUBENÍK: Kusch ( ex - Masterplan ), Jukka "Julius" Nevalainen ( Nightwish )
*  KLÁVESÁK: brácha
*  KYTARISTA: Přéma Šulc a David Vaněk
*  AUTO: blbá otázka že? :-) VW Touareg 3.0 V6 TDi ( jen furt zápasím s barvou :D )
*  CHYSTÁM SE: se Šárkou k moři, s Beevem do USA, s bráchou po Nilu a dál se uvidí... je toho kotel..
 **   Poslouchejte dobrou muziku a hlavně chodte na koncerty.Ani netušíte, co to pro tu kapelu znamená. **

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Bicí