Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vrbic Muž, 31 let / Nová Paka

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Vrbic si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

SAMHAIN - The Ark Of Eternity

Bude tomu skoro rok a půl od vydání Tajemství Duše.Prodalo se zhruba 500 kousků a já jsem to šíleně hrdý.
Abych řekl pravdu, kdyby mi někdo po měsíci hraní u nás na půdě řekl, že budu za dva roky hrát po boku Rakouské nebo Brazilské metalové smečky, asi bych ho považoval za blázna :-)

Nic méně mám téměř doskládáno a já na svém profilu zkusím popsat v mejch očích průběh skládání, atmosféru ve zkušebně a můj pohled na novou desku The Ark Of Eternity.

Sice ještě nemáme uplně všechny songy na novou desku hotové ale zatím jsem nenarazil na nic, co bych hrál nerad.Spíš jsem ve stádiu, kdy nejsem schopnej celej set zahrát za sebou aniž by ze mě lilo jak při povodních.
Nové písně jsou hodně náročné nejen technicky ale i Fyzicky.Hrajou se mi až na výjimky všechny dobře a co se bubnů týče, více kopírují kytary, jsou tam mnohem víc 16ctkové dvojšlapové takty, je tak kladený důraz hlavně na melodiku a já se snažím aby bicí byli mnohem agresivnější, mnohem dynamičtější a propracovanější než na Tajemství Duše..Vše se pečlivě cvičí s metronomem a já už bych si bez něho neuměl představit žádnou zkoušku.Zvuk bicích na desku už v hlavě zhruba mám a určitě z toho vytáhneme co to půjde ;-)

Nic konkrétního krom názvu ale neprozradím :-) Zatím .... 

Na nové desce ale si budete moci užít mnohem víc kláves.. V podstatě většinu písní složil právě brácha.. Takže to dostalo zase krapek jiný směr.Pořád ale zůstváváme u melodickýho metalu i když je tam prostě víc Power a Speed.. 
Samhain má strašnou výhodu v tom, že jak Přéma, Lukáš i Jířa jsou na tom technicky hodně dobře.Talent mají tihle tři všichni ale podle mně mohou prodat ještě mnohem víc.. 
Marcel má zkušennosti a cit pro melodickou, hutnou basu a Verča je třešničkou na dortu.. 
Takže teoreticky by tam měl potenciál být ale zas nechci, aby to vyzbělo nějak povrchně.. to ne..

A Závěrem ? 

Mám z toho dobrý pocit.. Všechny písně jsou o dva kroky kupředu.Jediný, čeho se obávám je, abych to ve studiu namlátil přesně tak, jak to odemně kapela očekává a spoléhá na mě.Na bicích to je dost postavené.Jakmile nešlapou ve studiu bicí, je to v čudu... 

A bicí do studia ? MAPEX, ANATOLIAN a hromada bubínků Black Panther to je jasná věc ;-)

Držte palce ;-)