Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím, zveme tě na profil kapely Obzor Iluzí, kde si můžeš poslechnout naše nové písně a případně napsat své dojmy. Přejeme příjemný poslech. :-)
Čau, díky moc. Byli jsme rádi, že jsme se po roce zase sešli a doufáme, že se potkáme na nějaký akci ! Hraje vám to výtečně pánové. Tak snad brzy na viděnou
nazdar kámo rád tě tady nacházím jak se máš kamaráde?Co BP ještě existujou ? Já hraju v www.bandzone.cz/fts tak si to poslechni -já jdu na pěchotu kouknout
výbornej klip z koncertu, Míro ;) Moc ti to tam svědčí, je ti to šitý na Míru :-D
Zdar bradr, to i my!
Už se ví jaký bude pořadí?
Ahoj,
chtěli by jsme těm pozvat na dva vypečený koncerty, který se zúčastníme a které se odehrají v ústeckém regionu. V pátek 15.10 zahrajeme v našem oblíbeném Chomutově v klubu Kulisárna v této sestavě:
ACTION
VICTIMS
SMASHED FACE
BELLIGERENCE
SMASHING DUMPLINGS
------------------
15.10.2010 - 19:00
Chomutov - Kulisárna
Následující den, v sobotu 16.10. zahrajem v Ústí v klubu Circus v téměř totožné sestavě:
ACTION
VICTIMS
SMASHED FACE
EFECTO DESPOTISMO
SMASHING DUMPLINGS
------------------
16.10.2010 - 19:00
Ústí n.L. - Circus
Doufáme, že tento severský víkend podpoříte v co nejhojnějším počtu! Těšíme se :)
SF crew
Tak to je fajn, ono..nemlžeš se zavděčit všem, viď :)
A co vlastně Brain-Pain, ty ještě nějak fungujou/budou fungovat?
Hehe, dobře, děkuju. A tobě? Upřímně, já zas tak ráda nebyla.. na drouhou stranu, alespoň jste nenudili :)
Jak se vám tam tenkrát hrálo? Lidi docela rozjetý byli, že?
Pěkný povídání tady:) A nepiš tady o tom Ozzym, já ti pak závidim, žes tam byla já ne! :)))