MIGOR - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MIGOR 45 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MIGOR si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Mig

Upraveno:

TĚPRC!

Jsem doc.Migel, Mudr. Miglajz, Migráček csc., judr. Miguma, Prof. Migonaut a Mgr. Migorila.........účinkuji ve dvou komorních uskupeních vážné hudby PROJEKT PARABELUM und BOGOTASYSTEM,  jako vocální úderná jednotka....

Vyučuji na matfyz a na katadře jaderné a kvantové fyziky. Ve volném čase jako koníček počítám rovnice o žádné neznámé, sestavuji matice a trhám okovy své osobnosti.......

Jsem zajatcem hudby.....jsem narkomanem rytmů.....jsem otrok melodií..................ŽIJU ABYCH HRÁL, HRAJU ABYCH ŽIL.............

 

 

TEORIE VLAKU

ACH TY ŽENY....(asi řekl by classic),

...ženy přicházejí a odcházejí. To je život.

Avšak každý jejich odchod, bývá často opředen všelikými "nepřehlednými a záhadnými okolnostmi", ale to vem čert. O tom psát nechci.

Nedávno jsem se sešel s jedním velmi dobrým přítelem a hovořili jsme....a hovořili o všem možném, ba dokonce i o "nepřehledných a záhadných okolnostech". A světe dif se, ale zábavnou a dýmem zahalenou rozpravou jsme dospěli až k již jmenované TEORII VLAKU:

SITUACE:

Dívka a chlapec sedí u stolu, kouří a popíjejí. Hoch hovoří k dívce.

UPOZORNĚNÍ - Následující text je psán v hovorové mluvě!

"Tak hele zlato, je to si takhle.....ty prostě teď stojíš na nástupišti a vokolo zrovna jede fakt rozjetej a rychlej vlak. Pokud chceš, ten vlak může kůli tobě pžibrzdit a naskoč si.

Až budeš ve vnitř, tak si tam můžeš dělat co budeš chtít. Všechno dle tvý svobodný vůle a fantazie.

Můžeš tam zevlovat, žít, bavit se, milovat, jít do kterýhokoli kůpé tě napadne, mít vagón...dva pro sebe, cokoli budeš chtít, co tě napadne......prostě jako doma, jako ve svym.

Můžeš chodit celym vlakem tam a spátky, můžeš dokoce i jít do kabiny mašinfíry a bejt tam s nim a tam si můžeš dělat to samý jako v celym tomdle vlaku, prostě stejný pravidla.

Až na jednu drobnost. Nikdy....nikdy se nesnaž mašinfírovi kecat do toho jak ten vlak jede rychle, nebo jak by ho měl řídit!

A pokud se ti v tom vlaku a jeho tempu přestane líbit a nedáš to, pak opět přibrzdíme a můžeš si vyskočit........a vlak pofrčí dál, ale už bez tebe.

Tak teď je jen votázka jestli si naskočíš nebo ne, páč tendle vlak jede fuckt curwa rychle a za chvíli už bude v trapu..............tak si to děvče rychle rozmysli."

TOŤ TORIE VLAKU.

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Zobrazit všechny názory