Obzor Iluzí - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Obzor Iluzí rock-alternative / Praha

„Kapela momentálně nefunguje...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Ukončujeme činnost

Upraveno:

Zdravím všechny,

jak už jste si asi všichni všimli. Kolem naší kapely už se dlouho nic neděje. Abychom uvedli věci na pravou míru, ukončili jsme činnost a ačkoli to nepovažujeme jako definitivní rozpad kapely, určitě se jentak hned na pódia nepohrneme. Důvodem bylo, že jsme jako celek ztratili určité zapálení bez, kterého to prostě nejde. Chci tímto poděkovat všem, kdo nás do této chvíle podporovali a kdo nás poslouchají (a poslouchat doufám nadále budou.).

A co se se členy Obzoru děje v současné době?

 Já (Jindra) pracuji na své vlastní tvorbě, kterou předvedu 31.10 v Jazz clubu U Staré paní společně s mnoha zajímavými hosty (www.jazzstarapani.cz) ; všichni jste zváni.
Jirka pracuje na svých vlastních věcech a rozhodně spolu v budoucnu budeme spolupracovat.
 Ondra se plně věnuje své jazz-punkové formaci Gramotón, kterou si můžete poslechnout zde (http://bandzone.cz/gramotonkapela).
 a Tashi se už delší dobu zaobírá organizátorskou činností ve své společnosti BrainWave Production (www.brainwave-production.cz).

Tolik k nám, mějte se krásně a brzo na viděnou na některém z koncertů našich jednotlivých formací a někdy v budoucnosti i Obzoru!

Za Obzor Iluzí

Jindra Vosecký


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

vodnicek1

Zdar chlapíci a muj bratrance Jiří, neměli byste zadkem si zahrát Zitra v Praze? Vypadla nám kapela, tak sháníme někoho místního, dejte vědět pls co nejdříve ;-)

taylor

Přiznáme, Tashi, náš basák. ;)
Děkujeme za povzbudivá slova, příští EP snad bude hodnoceno lépe.

Zobrazit všechny názory »