cubajz
v pátek je znouze, ne?:D a v sobotu hrajem, škoda, s bětkou jsem vás ještě neviděl.... u nás je to celý nový a snažíme se nadřít na nahrávání co nejvíc. Každopádně kombinovat to se školou je na pytel. Nebudeš roztáčet 9.1. pípu v kulturáku?? Že bych zas párkrát skočil na fer...ový elixír??:D























