4ever - Úvod | Bandzone.cz

4ever pop-rock / Jindřichův Hradec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 4EVER Padám (demo 2011)
  Nezařazeno
 • 4EVER V čem je problém (demo 2011)
  Nezařazeno
 • 4EVER Nech mě jít (demo 2011)
  Nezařazeno
 • 4EVER Zima kolem tebe (demo 2011)
  Nezařazeno
 • 4EVER Kolotoč - singl 2008
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

jkon

Hudba – zoufale neoriginální popík pro náctiletá děvčata, ale budiž. Texty- děs běs. Ubrečené ufňukané, navíc samé klišé a průhledné rýmy jak ze slabikáře, doplňěné obehranými frázemi. A úroveň nanejvýš druhého stupně základní školy – okecávat stokrát omleté jak bych chtěl holku v posteli a bohužel jsem sám, fňuk, fňuk. A pak zas nasadit rádoby drsnou pózu „v čem je kurva problém vole“ – úroveň poďobaných nadržených a přisprostlých puberťáků co kopou okolo sebe. No nic, odpusťmě klukům že kdy vzali do ruky nástroje.

Bez profilu

jkon

naprostá hrůza. neposlouchatelné, podivný ufňukaný projev a zoufale neoriginální utahaná nudná a plytká hudba úplně o ničem. Kapitola sam o sobě jsou texty na hraně trapnosti, které jsou plné klišé a rýmů jak ze slabikáře, dále nemá cenu rozvádět. Tohle všechno dohromady je masakrózní kombinace vhodná jen pro otrlé. Marná sláva. Odpusťme této "kapele" že vůbec kdy vznikla..

Bez profilu

Vendy

Mám Vás ráda, pánové.

Zobrazit všechny názory