4ever - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

4ever pop-rock / Jindřichův Hradec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

jkon


Bez profilu

Hudba – zoufale neoriginální popík pro náctiletá děvčata, ale budiž. Texty- děs běs. Ubrečené ufňukané, navíc samé klišé a průhledné rýmy jak ze slabikáře, doplňěné obehranými frázemi. A úroveň nanejvýš druhého stupně základní školy – okecávat stokrát omleté jak bych chtěl holku v posteli a bohužel jsem sám, fňuk, fňuk. A pak zas nasadit rádoby drsnou pózu „v čem je kurva problém vole“ – úroveň poďobaných nadržených a přisprostlých puberťáků co kopou okolo sebe. No nic, odpusťmě klukům že kdy vzali do ruky nástroje.

jkon


Bez profilu

naprostá hrůza. neposlouchatelné, podivný ufňukaný projev a zoufale neoriginální utahaná nudná a plytká hudba úplně o ničem. Kapitola sam o sobě jsou texty na hraně trapnosti, které jsou plné klišé a rýmů jak ze slabikáře, dále nemá cenu rozvádět. Tohle všechno dohromady je masakrózní kombinace vhodná jen pro otrlé. Marná sláva. Odpusťme této "kapele" že vůbec kdy vznikla..

Vendy


Bez profilu

Mám Vás ráda, pánové.

Zobrazit všechny názory »