Vihar
Zdarec!
Na stránkách http://metalforever.info/mp3.php jsme zařazeni do soutěže metalových kapel!!
Tak se mrkni a hlasuj..
Nejlépe samozřejmě pro nás.. :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec!
Na stránkách http://metalforever.info/mp3.php jsme zařazeni do soutěže metalových kapel!!
Tak se mrkni a hlasuj..
Nejlépe samozřejmě pro nás.. :-)
Ahoj Uncontrolled:)
Děkujeme ti moc za přidání a za tvou podporu,moc to pro nás znamená.Tak třeba se někdy sejdeme na stejný akci na podiu.Do tý doby se ale měj,at ti to Vám to hraje a ještě jednou díky moc za add.
Area core
nazdar..D raz si nam chcela pomoct zo skusobnou.diky moc.V dobrej kapelke hras ATTACK OF RAGE..parada prajem vela veselych koncertov a radosti z hudby..D pracoval so raz z jednym vasim gitaristom z kapelky Krvel..D
Ahoj!
Jakožto našeho fanouška by tě moh zajímat výprodej našeho merchu, který se právě odehrává na našem profilu. Využij šance získat poslední kusy téměř vyprodaných designů za snížené ceny! :)
http://bandzone.cz/translunaria
TRX crew
ZzzZZZdravíme a PrrRRRosíme o hlas do soutěže...můžem si pak zZZzzzahrát na festivalu BrRRrrrutal AssSSSsssault...http://brutalassault.cz/cs/contest/band…
Ahoj, jako našeho fanouška by tě mohlo zajímat, že Minority Sound mají možnost zahrát si na letošním Brutal Assaultu. Můžes nás podpořit a hlasovat pro nás na http://brutalassault.cz/cs/contest/band… po rychlé registraci. Již teď díky za podporu a šiř prosím tuto zprávu dál. Každý hlas se počítá:-).
Díky moc!
Gulesh & Minority Sound
Dovolujeme si všem našim věrným fans oznámit, že MINDWORK se účastní soutěže o účasti na letošní Brutal Assault "Warm Up" party.
Pokud budeš na Brutalu již 11.8. a chtěl(a) bys na tamní "Warm Up" show vidět MINDWORK, případně pokud prostě jen chceš podpořit naši kapelu a dostat ji na zajímavou akci, jdi sem: http://brutalassault.cz/cs/contest/band… , zaregistruj se (pokud ještě nejsi zaregistrovaný(á) na stránkách Brutalu) a dej nám svůj hlas. Dostaneš nás tak blíže účasti na Brutal Assault 2010 "Warm Up" show.
Hlasování se uzavře 6. srpna.
Pokud tak učiníš, z celého srdce děkujeme za Tvůj hlas.
Ahoj.
Jakožto našeho fandu tě možná bude zajímat (možná taky ne, ale budem rádi když jo :D), co jsme pro tebe připravili. :) Sklepmaster má nové, silně erotické video. Teda. Máme nový KLIP. Takže mrkni na náš profil, nebo třeba tady:
http://www.youtube.com/watch?v=XyxB…
a zcheckuj, ohodnoť a okomentuj (buď na BZ, nebo třeba YT), jak se ti náš výtvor (ne)LÍBÍ. Jsme strašně naddržení na každý koment, takže checkuj a piš. A klidně spamuj dál, mezi lidi, co mají rádi poctivý folk. :D
SKLEPMAJSTEŘI
Mala pozvanka:-)
!Celestial Hard Fest!
EMBOLISM(Legenda Slovenskeho grindcoru konečne opať na podiu-PD)
ATTACK OF RAGE(Animal Grind Core-BN)
DOGMA inc.(HC/Metal/Crust-SA)
BRAINSCAN(Modern Hard Core Metal-BB)
MANDRAGORA(Stoner Metal-BA)
COLDBLOODED(Hard Core-BN)
NIKDY VIAC(Punk-BN)
LAZY BONES(Rock n Roll-TO)
21.8.2010 Rekreačna oblasť DUCHONKA(pri Topolčanoch)
začiatok presne o 18:00
Na mieste predaj CD,T-shirts atd...možnosť volne stanovať,parkovať a tiež si super zaplavať.
Hoyas
Zdarec!
23. 07. 2010 budeme hrát v klubu Fabrika v Českých budějovicích, tak se přijď podívat.
Celá zcéna bude složena z doom/deathových kapel..
Uvidíme se tam..
Zdar Vihar!! :-)