Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Dvacetiletý student Univerzity Palackého v Olomouci. Už od dětství jsem poslouchal kvalitní muziku. Jako první mě oslovila Dáda Patrasová, pak Lunetic a Těžkej Pokondr. Potom přišlo období CZ/SK rapu a moje první origo kazeta od Chaozz, zapálení pro rap mi zůstalo dodnes, ovšem přidal se k tomu metal, punkrock, eletropop, elektrofunk, d´n´b, reggae, ska a mnoho dalšího, takže vlastně nevím, co všechno se mi líbí a co poslouchám.
Oblíbené kapely a interpreti: Miike Snow, Chromeo, EELS, MGMT, The Muse, Nightwish, System of a Down, Vypsaná Fixa, Horkýže slíže, André s Wichem, Linkin Park, Fidel Nadal...