Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mahlejak of the death:-) Muž, 30 let / Radonice,Kadaň

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mahlejak of the death:-) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

TRAGICKÁ NEHODA V CAROLINE

Bubeník skupiny Blink-182 utrpěl vážné popáleniny při pátečním pádu malého tryskového letadla Learjet v Columbii v Severní Karolíně. Při havárii zahynuli čtyři lidé a spolu s Barkerem byl do nemocnice převezen i Adam Goldstein známý jako DJ AM.Informovala o tom mluvčí nemocnice Beth Fritsová.

Learjet se zřítil v pátek večer těsně před půlnocí při startu z letiště ve městě Columbia.Jak upřesnila mluvčí Federálního úřadu pro leteckou dopravu FAA Kathleen Bergenová, letadlo se vzneslo nad startovací dráhu a zřítilo se na nedalekou cestu. Na jeho palubě bylo v tu chvíli šest lidí. Podle úřadu stroj sjel ze startovací dráhy a skončil na nedaleké silnici. Mrtví jsou oba piloti a dva ze čtyř cestujících.

Skupina Blink 182 patřila k nejpopulárnějším představitelům melodického pop punku konce devadesátých let. Proslavilo ji především album Enema of The State. Právě v té době s kapelou, která vznikla v roce 1992, už bubnoval potetovaný Barker. Vydržel v ní až do jejího rozpadu v roce 2005. Pak pokračoval v kariéře s vlastním projektem Plus 44, v níž s Barkerem spolupracoval basista Blink-182 Mark Hoppus.

 

Youtube Video kVq51PHAqMsYoutube Video kVq51PHAqMs

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Astaroth

Nazdárek, ... jsme mladá Krnovská Death/Black Metalová kapela Astaroth a rádi bychom tě pozvali k poslechu naších skladeb, budeme rádi za každý názor a velice by jsme si vážili tvé podpory přidáním mezi fanoušky, kdyby se ti naše muzika zalíbila ... přejeme hodně zdaru a Metal s tebou ...

hezký zbytek dne přejí pekelníci z Astaroth
http://bandzone.cz/astaroth

My Wave

Ahoj, pokud ti chybí My Wave, můžeš zkusit novou kapelu jejich kytaristy - Corps of Noise ( http://bandzone.cz/corpsofnoise ). Bude skvělý, když si je poslechneš, úžasný, když jim napíšeš jak se ti líbí a BOŽÍ, když si je přidáš do oblíbených a staneš se fanouškem.
Díky Daniel (ex-My Wave,Theresa)

Zobrazit všechny názory