Astaroth - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Astaroth melodic-death / Krnov

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

DĚKUJEME VŠEM

Již jsme to několikrát měli nahnuté, ale tentokrát jsme dospěli do fáze, kdy jsme si řekli, že nemá smysl nic lámat přes koleno. Konec byl nevyhnutelný a teď je definitivně tady. Po dlouhá léta se nám nedařilo se ucelit a veškerá naděje v celistvost, se nám za ty roky nějak rozplynula.
 
Děkujeme všem lidem za podporu stálo to za těch pár let na scéně. Taky děkujeme všem bývalým členům Mirkovi Slabému, Standovi Veleckému, Kubajsovi Pavlíčkovi z postu kytar, Petrovi Šinalovi za dlouholetou spolupráci na postu řvouna, fotografkám Adél Navrátilové a Karolíně Tvardkové, které s námi měly trpělivost jak na koncertech tak v terénu a všem lidem, kteří se pohybovali okolo nás.
 
Takže valící se chlípná Bestie Astaroth se s vámi loučí a já osobně děkuji posledním přeživším, kteří vydrželi ve smečce doposud: Martinovi, KObovi, Dandovi a Mičímu. Věřím tomu, že se jednou budeme potkávat na pódiu v jiných kapelách ????.
 
...a né že se teď bez nás necháte ovlivňovat bohem ...
 
za ASTAROTH Mordus ...

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

HOZLY

Zdar, jo, povedené. Zřejmě budu robit na jaře akciju, tak by jsme se pak třeba mohli domluvit na nějaké spolupráci ,koncíku na výměnu. Palec hore borci

Zobrazit všechny názory »