Kiss The Sun - Úvod | Bandzone.cz

Kiss The Sun metalcore-black / Chomutov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • kiss the sun - taste of fall
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

NOVÝ BUBENÍK .

★★★ TISKOVÁ ZPRÁVA/ INFORMACE/DRBY★★★

Po takřka 3 letech naše řady opustil Bubeník/skvělý muzikant /ufoun a super člověk..rosomák @ Ondřej Rosendorf.Ondru už zkrátka působení v KISSTHESUN nenaplnovalo ...nedívíme se !!! Kapela byla (do Decimate tour 2013) spíše mrtvá což se ale změní,těšit se můžete na úplně nový materiál,EP,merch a hl.NA NAŠEHO NOVÉHO BICMANA /starého známého/fajn kamaráda ...PINKYHO aliaz šusták metal šicí stroj ex KILLED BY SUMMER.Tímto Pinkyho vítáme ,děkujem ,že se postu bubeníka ujal a napůže tak k udržení.
Ondrovi CHCEM OPRAVDU UPŘÍMNĚ PODĚKOVAT ZA TY NECELÉ 3 ROKY PO NAŠEM BOKU,UŽILI JSME SI TO VŠICHNI !!!! a popřát jen to nejlepší do budoucna a snad zajdem někdy na pivko  Ondro díky za všechno !!!  

KISSTHESVN crew

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

Zobrazit všechny názory