Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TomC Muž, 36 let / Liberec

Playlist je prázdný :(

Fanoušek TomC si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Jsem samojediný

Tak jsem si projel profily svých zoblíbených kapel a uskupení a zjistil jsem, že jsem doposud jediný příznivec (podle vzoru strojvůdec) fachamusic. A proč? Ptám se sám sebe, ptám se vás, ptám se, protože ano, je to prostá hudba, ale jaksi uklidní právě svou jednoduchostí, a přesto neurazí diletantstvím, protože tam prostě není. Ne snad?

Taky si občas doma hraju a zkouším a věřte mi, dá to práci něco dodělat, natož vystavit na pranýř a čekat, kdo si kopne. Uznávám, že já sám bych si nikdy nezoblíbil průměrnou kapelu s hroznou nahrávkou - čestnou výjimkou budiž moji domovští RB, však oni mi kucí tyhle slova odpustí :). Ale fachamusic a jim podobné projekty, to je prostě akurát tak se u toho něco naučit, pracovat, zkrátka přesná hranice mezi poslechovou a výtahovou hudbou :).

Je to škoda, že ani ti, kteří mají v oblíbených stovky kapel, nepřijdou na některé projekty, i kdyby to měly být jen zájmové experimenty volného času. Je otázkou, zda je to nicneříkajícím obrázkem, nicneříkajícím názvem, nebo nicneříkajícím obsahem.

A ano, uznávám, že hlášku "RVHP jsme již byli" musí člověk buď s úsměvem přijmout, nebo s úsměvem odmítnout :).

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Kacebo

Zdravíme,
jmenujeme se Kacebo a rádi bychom Tě pozvali na náš profil. Budeme rádi za každý comment.

díky

Kacebo

Zobrazit všechny názory