RB - Úvod | Bandzone.cz

RB pop-rock / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Někde tam, kde jsem já (živě, 2008, "veřejná zkouška v PKO")
    Nezařazeno
  • Letět ke hvězdám (živě, 2008, "veřejná zkouška v PKO")
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Liberecký Svátek hudby 2009

Máme za sebou skorem po roce zase jeden koncert, který ač se mimo plán udál téměř výlučně v kruhu přátel, stál za to. Svátek hudby se pro nás snad stává tradicí, kterou ani příští rok nevynecháme, dá-li to páně organizátorova.

Letos jsme pro Liberec duněli v Klubu Vlak na harcovských kolejích. Kdo chyběl, přišel o hodně hudby a kulturních vložek jak naší provenience, tak v režii kapely folk3mail, která - hra před námi - umně drnkala na melodicko rytmickou a vpravdě nefolkovou strunu posluchačova jemnocitu.

Fotky pořízené a laskavě poskytnuté mademoiselle Petrou Pastrnkovou jsou v galerii, skoro všechny pravdivě vypovídají o uvolněné a závěrem i roztančené atmosféře, kterou jsme v takovém počtu příchozích ani nečekali. Přijďte za námi i příště, brzy se jistě něco v koncertech objeví - místopřísežně slibujeme, že to nebude v neděli v deset v noci!

Za všechny, Tom

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Rock Pub Liberec

Zvu všechny příznivce rock'n'rollu, blues, rocku, hardrocku, metalu, atd. k návštěvě báječné rockové hospody Rock Pub Liberec, kde pro Vás každý měsíc připravujeme zajímavé koncerty. Zároveň si zde jako kapela po domluvě budete moci zahrát. Info na www.rock-pub.cz

Zobrazit všechny názory