RB - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

RB pop-rock / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Někde tam, kde jsem já (živě, 2008, "veřejná zkouška v PKO") 183 ×
  • Letět ke hvězdám (živě, 2008, "veřejná zkouška v PKO") 178 ×

Fanoušci: 15

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 616
Poslechnuto skladeb
361
Profil registrován
27.4.2008

Novinky

Liberecký Svátek hudby 2009

Máme za sebou skorem po roce zase jeden koncert, který ač se mimo plán udál téměř výlučně v kruhu přátel, stál za to. Svátek hudby se pro nás snad stává tradicí, kterou ani příští rok nevynecháme, dá-li to páně organizátorova.

Letos jsme pro Liberec duněli v Klubu Vlak na harcovských kolejích. Kdo chyběl, přišel o hodně hudby a kulturních vložek jak naší provenience, tak v režii kapely folk3mail, která - hra před námi - umně drnkala na melodicko rytmickou a vpravdě nefolkovou strunu posluchačova jemnocitu.

Fotky pořízené a laskavě poskytnuté mademoiselle Petrou Pastrnkovou jsou v galerii, skoro všechny pravdivě vypovídají o uvolněné a závěrem i roztančené atmosféře, kterou jsme v takovém počtu příchozích ani nečekali. Přijďte za námi i příště, brzy se jistě něco v koncertech objeví - místopřísežně slibujeme, že to nebude v neděli v deset v noci!

Za všechny, Tom


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Rock Pub Liberec


Bez profilu

Zvu všechny příznivce rock'n'rollu, blues, rocku, hardrocku, metalu, atd. k návštěvě báječné rockové hospody Rock Pub Liberec, kde pro Vás každý měsíc připravujeme zajímavé koncerty. Zároveň si zde jako kapela po domluvě budete moci zahrát. Info na www.rock-pub.cz

Zobrazit všechny názory »