Matt(HC)!a5 83CREW
No ta fotka nemá chybu:))))co jinak co dělá nemluvně jménem new cd??
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No ta fotka nemá chybu:))))co jinak co dělá nemluvně jménem new cd??
eee... zlobí, ne zobí... i když u tebe je možné i zobení :oD
Vrátí se a hned se zobí :oD Nebyly by pro začátek lepší nějaké veselé historky? ;o)
Čembrs! Jako našemu fandovi, ti nemůžeme nedat na vědomí, že naše nové cd vychází už 24.11.08. Zaregistruj se na www.crashpoint.cz a stáhni si nové ukázky;o) Když už se tam budeš poflakovat mrkni na nové hadry do shopu. A v ideálním případě rovnou předobjednávej! Budem happy jak cip!Čest!
Ps. Hodně štěstí ve studiu;)
Ahoj Thomasi, mohu prispet akustickým rock and rollem ?:) Mrkni na profil, pisne o Homelesakovi, anebo třeba o zensky jmenem Babaryba:) Za pridani do oblibenych budu vdecen
Lukáš
www.lukaszita.wz.cz
čus woe ...ty jo koukám koukám , že je z tebe cestovatel woe :o) ...
to je opravdu epesni fotka!
Ahoj Thomasi, našli jsme tě přes našeho fanouška Toma Brtníka. Chtěl jsem tě pozvat na prohlídku našeho profilu, popřípadě budeme rádi, když si nás přidáš do oblíbených. Díky moc! Petr
Další mlčky čekající se hlásí :)
Čus! Další mlčky čekající se hlásí s poděkováním za krásné příběhy ze života :-) Jo a doufám, že jsi do natáčení nový desky dal stejnou energii jako kolega níže:
http://www.youtube.com/watch?v=ZVpg…
Zdraví Dublovice :-)