Fifi, princezna mečů - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fifi, princezna mečů Žena

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Fifi, princezna mečů si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

blah blah blah... odkažme si na ně!

Že nestíhám asi není novinka, že?

Mno jo. Děje se toho hodně. Sezóna v práci, vrcholící semestr ve škole (kdo máte jakoukoli odbornou či odpornou literaturu, vztahující se k médiím, sem s ní!!!!!!!!!!) a do toho Music Fashion Show, která se nám taky žene do finále šíleným tempem. Čekujte novinky zde nebo na fejsbuku.

Že to ale bude vypečená akcička! Moderátorka Klára V., její kapela v ultraspeciálním setu, pak ještě jedna kapela a ještě druhá kapela, která si jen tak nezahraje,protože zpěvák v Brazílii na dlouho. Možná přijde i kouzelník. Ale to jen možná. Rozhodnopádně tam ale bude spousta krásných žen a urostlých mužů.

A minulý týden jeden křest. Nechtělo se mi na něj tak moc, až jsem odcházela poslední. Většina lidí, které jsem tam měla potkat, se nedostavila, zato se tam objevili jiní, se kterými jsem se dlouho, popř. nikdy, neviděla.

V sobotu měla Wes narozeniny a vzala nás na výlet za překvapením, za které ještě jednou děkuji. Bylo to v tom industriálním pekle velmi inspirativní. Fifi ráda kanály. A Wes za to dostala gumové gaťky. No nekupte to! Doufám, že je využije, HAHAHAHAHAHA :oDD

Mno... a teď jsem zjistila, že tenhle blog celou dobu píšu na profil přehlídky, to je vrchol! :oD

Tak to rychle přehodím... A zase běžím...

Youtube Video Q_Yr7O9bPccYoutube Video Q_Yr7O9bPcc

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Animé

Ahoj!

Coby našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Zobrazit všechny názory