Fifi, princezna mečů
Ale Tomíku, to od tebe nebylo hezké...
Navíc sexy rozhodně není s měkkým ;o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ale Tomíku, to od tebe nebylo hezké...
Navíc sexy rozhodně není s měkkým ;o)
..a vůbec, líbilo se tenkrát v Opavě?
..ahoj, taky jsem se pobavila částí..mám rád, nemám rád a nesnáším :-D
..naprosto tě chápu, máš Sharpeje doma? Trošku tvrdohlavej pejsek..mnohdy morous :-D
A ježdění autobusem+zvonění budíku bych si do profilu klidně přidat taky mohla :-)
vše NEJ k včerejšímu svátku =)
nazdárek,tak co jakej byl víkend?? asi silně vyčerpávající co.. včera tu byl Muha a někdy něco podniknem,jen ten čas si udělat co =)) podle opileckých tonu,světle venku a přaní k narozeninám typuju že bylo tak šest ráno,když odcházel = )) asi tu byla docela sranda,kdybych neskončila asi v jednu ráno omotaná okolo záchodový mísy = ))
v Plzni na viděnou =)
jó ... tvoe, už se těším až vydáš knihu!
Hormonální Bivoj a Jeho Poskoitálně Meditativní Preludia a Žena :-)
ty ale umis potesit:)))) oni nak v tom HB prehodili trochu casy hrani, tak nevim esi tam jeste budem, ale doufam, ze se potkame. zatim diky moc, divochu
zdarec chlape, protoze sem expert a tendle rok uz se mi podarilo ztratit druhej mobil, nemam na tebe cislo. sem se chtel domluvit, esi by teda bylo mozno si na den pucit tve dw. jak jsem jiz nadhodil na zabijacce, nahravame toho wericha u zdenka sikyre 23.2., je to pondeli. ozvi se pliiis, esi by to slo, at muzu eventuelne zprudit nekoho jinyho:))) diky moc, zatim