Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Teresska Žena, 31 let / Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Teresska si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

LIMP BIZKIT Praha 18.6. 09

..Sám nápis jako by říkal: O tom se přece napsat musí :) Takže...na úvod je třeba říci, že na LB jsem se těšila opravdu jako "babka na důchod". A jednou větou - nezklamali. Cesta proběhla v pohodě, řídil sice rychlej Laďa, ale jel celkem pomalu:) Po menším bloudění v hlavním městě jsme přece jen dorazili k cíli a vyvstala před námi krásná O2 aréna. Bylo sice trošku podezřelé, že hodinu před začátkem není kolem ani noha, avšak nevěnovali jsme tomu přílišnou pozornost, zaparkovali jsme na téměř prázdném parkovišti a odebrali jsme se do restaurace naplnit tři hladové žaludky.

Jestli jsem se domnívala, že kolem osmé bude před halou narváno, mýlila jsem se. Před 4 lety jsem tu totiž byla na R.E.M., kde jsme mrzli už 4 hodiny předem v obří frontě. Bylo to trochu zvláštní. Později se situace zlapšila, lidí bylo celkem dost, avšak fronty opravdu žádné. Když sme dorazili na naše místa (stání u pódia), nestačila jsem se divit. Pódium posunuto v půlce haly, tribuny poloprázdné, prostor na stání nebyl moc velký.. Kluci to shrnuli slovem: "provar". Nojo, bizkiti už jsou starší pánové a tento styl hudby nemá tolik příznivců jako nějaký teplý rock, říkala jsem si. Skoro mi jich bylo až líto. Ale opět - situace se zlepšila úderem osmé, tribuny se celkem zaplnily a představení mohlo začít. A začalo. Což mě zase překvapilo, začínali fakt skoro na čas, bez předkapely. Stáli jsme opravdu blízko a nálada byla parádní :) Celá show trvala asi 1,5 hodiny, songy byly prokládány výplody DJe (mimochodem moc dobrými). Fred řádil skoro jako za mlada, Wes byl nádherně(!) namalován, Pája se ho bál :D. Po hudební stránce výkon opravdu dobrej, i show byla skvělá. Fred měl dokonce kšilt dopředu :D Můžu říct, že všechny naše nej songy zahráli, dokonce i Nookie, což jsem moc nečekala, takže supr. Jediné co bych vytkla, byl trochu zkažený zpěv v mém oblíbeném Rollinu. Fred to zkrátka moc nedával. Pak také stojí za zmínku ono zákeřné chechtání před přídavkem. Chlapci z ničeho nic odešli, nechali se vytleskávat, do cehož pustili smích typu "Úkol je jasný, přinést do pekla Dorotu Máchalovou", a nechali ho puštěný pekelně dlouho. Ze začátku mi to přišlo fakt vtipný, ovšem lidi řvali o nějakou tu píseň navíc a stále se nic nedělo. Pojala jsem až podezření, jestli se snad některému umělci neudělalo nevolno či co. Chechtání neustávalo. Nebo jakoby snad chtěli říct: Sme přece hvězdy, musíte víc řvát, pak možná přijdem:) A jak že to dopadlo? No přišli, samozřejmě. A zas to rozbalili, jako to umí málokdo:) Ke konci jsem se sama odvážně prodrala skrz pogo skoro až úplně k pódiu, chtěla sem trsátko nebo nějakou takovou pičovinu. Pájovi zas přistála palička na noze, ale byl zaměstnán asi nějakým voláním Cibulovi, takže ostrouhal:) No abych to shrnula - byla to pecka :) Přídavek číslo 2 se už nekonal, ale odcházeli jsme naprosto nadšení. Cestou O2 arénou potkal Pavel milion známých z různých kapel republiky (vtipné jak se všichni sjeli), tak se zas chvíli čekalo. Laďovi patří velké díky, ptž cesta domů taky v klidu, celou sem ji prospala (s otevřenou pusou, předpokládám). Zkrátka - Vy co jste tam nebyli, litujte!!! :)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Animé

Ahoj!

Coby našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Animé

Sebastien


Ahoj,
jsme moc rádi, že můžeme mít v našich řadách fanoušky jako jsi Ty!
Rádi bychom Ti představili naše nové album "DARK CHAMBERS OF DÉJÀ VU", které
konečně spatřilo světlo světa !!! Album si můžeš objednat v digitální podobě na iTunes či Amazonu,
nebo ve fyzické podobě na oficiálním e-shopu kapely SEBASTIEN! Více informací na našem BZ profilu.
Děkujeme za přízeň a podporu,
zdraví SEBASTIEN!

Zobrazit všechny názory