subaru73 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

subaru73 Muž, 50 let / pelhrimov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek subaru73 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

kaldoh

Zdravím a chválím, s úspěchem používám nenadarmojedlé nahrávky pro taneční terapii pacientů s Parkinsonovou nemocí. Můj rehabilitační terapeut a nyní kamarád na nás dělal vyšetření pro svou diplomku. Původně nám na to hrál salsu, ale pochopil, že jen samotný rytmus působí méně než skladby se silným citovým nábojem a daleko účinnější je hlavně Bezejmenná a Zhoubná krajina. Při tanci se dostaneme do transu a to pitomý tělo nás zapomene neposlouchat, a jak jsme přišli na rehabilitaci jako pajdavý trosky, hele, my se hejbeme. Já tuhle metodu používám už dlouho, ale ona funguje i u dalších! V testech na footscanu (pracoviště pro vyhodnocení poruch chůze) jsme se po 12 týdnech terapie zlepšili o 8%. To je měřitelnej a douhodobej účinek, zvrat v dosud nezvratné tendenci trvalého zhoršování. Díky a dělej dál!
Kaldoh a Tyls - vlastnoruční bigbít

kaldoh

No nazdar, sotva jsem doposlech a dostahoval, než jsem dohodl s mladejma hlídání a stahování vnoučat ze školky, když máma, tedy dcera letí do Skotska na konferenci mokřadních biologů na celej tejden, přijdu k sčotu a sou tu dvě zprávy a to vypadalo, že se na stránce naposled měnilo vloni, jsem rád, že to žije! A stejnej vkus - Jinovatku mám už dlouho a další takový, no ponořím se zase do Pelhřimovskejch, metoda oblíbených mých oblíbených fakt funguje!

Zobrazit všechny názory