kaldoh - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

kaldoh Muž / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek kaldoh si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Novým návštěvníkům

Neváhejte se podívat do Info tady i na Info mojí kapely Tyls!

Prosím taky mi něco napište, když najdu dobrou kapelu tak si jí přifanouškuju, prohlídnu si Info a fotky, opíšu koncerty, oplusuju všecky skladby, pak si je všechny uložím, pak si uložím všechna videa a do názorů napíšu jak se mi líbí a proč.

Kapely hledám mezi oblíbenejma mejch oblíbenejch, spřízněnejma a podobnejma, obvykle máme podobnej vkus a už po první přehraný písničce je mi jasný, jestli mi takto nově našlá kapela stojí za tuhle práci, jestliže je neaktivní, jen si písničky stáhnu k poslechu, jestliže dává jen ukázky, ztrácím úplně zájem, jestli hraje bídně, tak taky, ale to se brzo pozná.

Zásadně neposílám výzvy k poslechu něčeho, ale hodnocení, postřehy, prosbičky a vzkazy pro tu kapelu, na který stránku koukám.

Zrovna tak potěší zase mě, když mám kolem 10 návštěv denně, vzkaz, odkud jste, něco na informaci o vás.

Jak stahuju písničky? Doporučuju všem aby si dali u všeho souhlas se stažením, pak mají mp3čky popis, když souhlas nedají, nemusí se mi vždycky podařit doplnit údaje a pak nevím, co poslouchám. Uložení mp3 a většiny videí dobře zajistí mozzila video download helper, je zadara a musí se k fajrfoxu vlastnoručně doinstalovat. Dobře ukládá videa tady na bandzoně, hůř když omylem přejdete do jotubu a ten úplně blokuje nový hd videa tím, že oddělí zvuk a obraz a na to aby se zase spojily musí bejt placenej doplněk (ale dolarama). Dlouhodobě si mozzila a jotub šlapou na paty, jutyblb vymyslí nový blokování a nová verze mozzily blok  překoná.

Stahování a ukládání písniček a fotek a videi pro vlastní potřebu je plně legální.

Proč dáváte svoje věci na bandzonu? Přece proto, aby se dostaly k novejm posluchačům. Když dáte  nabídku a ceny alb, jen tak si je nikdo nekoupí, když si skladby poslechne v klidu i oflajn, tak si je koupí spíš. V krámech většinou alba takovejchdle kapel nemají a prakticky nikdy si v krámech nic nekoupím, zato na koncertech prakticky všechno.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

kaldoh

Konečně se mi povedlo sestříhat své historicky první hudební video, které jsem nakameroval v mém oblíbeném klubu - pražské Modré vopici. Ježto mám v zásadní neoblibě jotub, dal jsem ho na https://vimeo.com/243316955
Cela pro Klárku 27.1.2017
Kaldoh

Zobrazit všechny názory