Plody Noci - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Plody Noci blues-rock / Pelhřimov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

kaldoh

Ahoj, co je s váma, že krom přejmenování od vás nic novýho?

kaldoh

Další dík za povolené stahování celých skladeb.
Zrovna jsem byl vyzván ke zfanouškování od další kapely, ale můj názor, že se nepřifanouškuju ke kapele, která dá jen ukázky, ihned smazali. Zařadili se tak do houfu kapel, které nechávají jen kladné názory. Nicméně jako jediná taková kapela se po mém protestu ozvali a nakonec jsme se shodli, že navzdory tomu, že spolu nesouhlasíme, se můžeme k sobě chovat slušně.
Já si sice umím stáhnout i písničky bez povolení ke stažení - na to je v Mozile oficiálně a legálně downloadhelper, který má v popisu, že podle práva je stažení pro vlastní potřebu legální pokud to server přímo nezakáže (a třeba z CT2 ani s jeho pomocí nic stahnout nejde).
Jenže ani tenhle program nedokáže udělat z ukázky celou skladbu.

Dík i za další parkinsoniky za celý a silný písničky

kaldoh

Zdravím a chválím, s úspěchem používám nenadarmojedlé nahrávky pro taneční terapii pacientů s Parkinsonovou nemocí. Můj rehabilitační terapeut a nyní kamarád na nás dělal vyšetření pro svou diplomku. Původně nám na to hrál salsu, ale pochopil, že jen samotný rytmus působí méně než skladby se silným citovým nábojem a daleko účinnější je hlavně Bezejmenná a Zhoubná krajina. Při tanci se dostaneme do transu a to pitomý tělo nás zapomene neposlouchat, a jak jsme přišli na rehabilitaci jako pajdavý trosky, hele, my se hejbeme. Já tuhle metodu používám už dlouho, ale ona funguje i u dalších! V testech na footscanu (pracoviště pro vyhodnocení poruch chůze) jsme se po 12 týdnech terapie zlepšili o 8%. To je měřitelnej a douhodobej účinek, zvrat v dosud nezvratné tendenci trvalého zhoršování. Díky a dělej dál!
Kaldoh a Tyls - vlastnoruční bigbít

Zobrazit všechny názory »