Sthepa teď už zase Joker - Názory | Bandzone.cz

Sthepa teď už zase Joker Muž, 46 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Sthepa teď už zase Joker si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
10
Návštěv celkem
37 568
Profil registrován
27.10.2008

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Thomas

2Ladinek: :-)))))))
2Adler: :-))) rika ten ktery si ve stinu sve home office vali sunky za penize vydrene nedocenenymi inzenyry a sveho zamestnavatele si plete s cestovkou, woe :-))))
2sthepa: .....no masozilaka nemas, sem se ptal.

Starej dobrej Adler


Bez profilu

6a. Pokud pracujes v matrix prostredi, ktere neumoznuje pristup na Bandzone a doma nemas pristup k internetu, pak ma otazka zni, kde pises svuj BZ blog?
6b. Jak nadnarodni stavebni spolecnost nahlizi na skutecnost, ze jsi dnes obelstil matrix, delal celej den uplny hovno a misto prace sesmolil tri BZ blogy?
6c. Je pro cleny vasi skupiny dulezite byt zamestnan v NADNARODNI spolecnosti [viz. blog bubenika]? Aplikujete zde ziskane manazerske postupy na rizeni the.switch? Budete ve finale hravat na firemnich akcich cizich bank, velkych developeru a FMCG gigantu? Jak toto vase korporatni nadseni snasi Majklac, chudak tuzemsky zivnostnik [byt malem s velkym "Z" a "roku 2008" k tomu]? Kdo je vic "nadnarodni", Coca Cola nebo Daniel Landa?
V ucte, Adler

pokemon


Bez profilu

ZA kolik jezdite hrat?

pavel.severa


Bez profilu

4. Dalo by se normálně vyžít z peněz z koncertů (kdyby si nemakal v normální práci) ?

Wes

4. Proc nemas zadne oblibene kapely?

Ale,na!

zajímalo by mě jestli je tvůj pes v klubu turistů nebo tak něco,že s nim musíš chodit celej den po procházkách :oD

1 2 3 4 5 68101317222836455667788794100104107109 110 111 112 113 114 115 116 117 118