Thomas - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thomas Muž, 42 let / Hard-Boiled Wonderland

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Thomas si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

1. Podbrdsky rockovy ring.

Upraveno:

Tohle prostě nemůžu neokomentovat. V sobotu 4.10. se odehral v Dominikálních Pasekách v Podbrdske hospůdce 1. Podbrdský rockový ring - přehlídka kapel z Příbrami a okolí.

Podbrdská hospoda, jak už název napovídá, se nachází v podhůří, nebo vlastně ve stoupání na hřeben Brd. Sestává se z rustikální hospůdky a prvorepublikového sálu, kde se celá taškařice odehrávala.

Jako hvězdy večera, co všem vykládají, ze přestavba mezi kapelama nesmí trvat déle než  20minut, jsme se tak hodinu stavěli a další hodinu zvučili, Zkrátka jít příkladem, tak to má být.

Pak už se začali chystat soutěžní kapely a jako první sympatičtí mládencí se slečnou v čele, Ananas. Mladá, počítam, hudebková kapela (abych to vysvětlil, v Příbrami je skvěla hudebka a drtivá část příbramských kapel zde i vzniká, pokud vím, tak tam nevznikli jen the.switch a E!E). Zajímavostí pro mě bylo, že s Ananas vystoupil i Michal "Vajo" Pavelka, což je jeden z lidí, díky kterým jsem před víc než dvaceti lety (to je strašný!) začal hrát.

Po Ananasu na podium vlezlo pro mě první překvapení večera - Uninvited, kapela, jejíž název se neustále mění a přesto pořád nějak obsahuje slovo "invite". Kucka jsem měl zafixovaný jako grunge, ale kdyz tam začli valit pecky jak z nejlepších času At Drive In, tak mi padla brada. Sál už byl příjemně zaplněn a svozy naváželi další a další lidi, co nechtěli jen brečet, že v Pb to stojí za hovno, ale přijeli podpořit akci a hlavne se skvěle pobavit, protože večer terpve začínal.

Pak se, mám pocit, vystřídala dvojice Bloodline a Strain through, prvně jmenovaní dobříšaci, které si pamatuju z některých akcí z Trezoru (zdravíme D-fight) si jedou svuj zlamaný metal s crossoverem do jiných stylu. Líbí se mi jejich snaha dělat věci jinak. Druzí jmenovaní příbramáci a kamoši ST zandali poctivý set. Srašně mě baví je sledovat, protože na nich je vidět zapálení a láska s jakou dělají muziku, což je i strašne znát na pokroku, který udělali, co je znám.

No a poslední, zase mám ten pocit, zahráli Origami a Pawnshop. Origami jsem slyšel po možna pěti-šesti letech, ještě jako, jak jinak, hudebkovou kapelu. Nicméně od Té doby ušli kus cesty a já si při návratu domu musel pustit Dave Matthews band. Hodně přesvědčivá show.

No na závěr řeznící Pawnshop. Kluky znám už strašně let a vím, že to jsou srdcaři a nadšenci. Přesně tomto duchu si vzali buldozer a začli upravovat prostor před podiem, jak se na předposlední kapelu sluší a patří, akorát, že lidi, ostatně jako celý večer to nechápali a pořad lezli zpátky a kapele hrozili rukama i nohama.

Po vystoupeních všech "soutěžních" kapel jsme se začli chystat my, kapela lokálního významu, the.swich. Jako musím říct, ze mít narvanej sál totálne natěšených lidí, se nám v Příbrami už dlouho nestalo, resp. obecně se to už dlouho nestalo :-) Koncert jak víno, fakt jsem si to užil a myslim, že zbytek taky. Myslim, že na to měl vliv skvělý pocit, ze super akce. Pro mě, lokálního příbramského patriota, to mělo jěště vetší cenu, že je vidět, že v PB to žije, že tu jsou kapelky, co umí hrát a že celá ta příbramská zatáhlost je jen v hlavách pár líných zoufalců, kteří mají potřebu svojí zatáhlost plivat kolem sebe a infikovat tim svoje okolí.

Jak někdo pronesl....Příbram tuhle akci potřebovala, ja doufám a přeju si, že se díky tomu podařila prošlápnout cesta, která povede dál.

Na závěr balení, nakládka a zjištění, že jestli my toho máme hodně na tahání, tak zvukař s osvětlovačem se normálně posrali, tywe to je krámů.......

....no a kdože to vyhrál???? no přece všichni, jen Origami byli prostě nejlepší.

PS: Chtěl bych se dodatečně omluvit obyvatelům Brd, že jsem v jednom z minulých blogů prohlásil, že prezident Miloš Tuzeman je z Brd, jednalo se o překlep. Tuzeman samozřejmě není z Brd.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Franczek Travis


Zdarec Tome! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Animé

Ahoj!

Jako našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Animé

Bon Pari


Bez profilu

Ahoj, byl spuštěn OFICIÁLNÍ profil skupiny Bon Pari i na Facebooku - www.facebook.com/BONPARIpribram.
Díky za fanouškovský palec nahoru. :)

Zobrazit všechny názory