Deathwish
poslechni si Letní Sklizeň
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
poslechni si Letní Sklizeň
Ahoj,omluváme se,že jsme nejeli,ale já si rozsekla ráno hlavu,tak to bylo takový rychlý a strávili jsme půl dne v nemocnici ;( tak se nezlob,snad příště.
zdarec a dík za přidání
zdarec a dík za přidání .. pure evil from hell
Čau, dík za přidání, od člověka s Autobahnem na videu to potěší - známka super vkusu.
Hele, mám ve vaší kapele trochu zmatek a z toho profilu nevim, na co v Sámošce hraješ. Každopádně výrazně podporuju váš novější styl (třeba "zpěvnější") á la jeviště fakt to tam perfektně sedí a na mě to dokonale funguje - při "jevjevuzamotalhlavu" se mě mrazí od hlavy až po paty.
Měj se! Filip
Ahoj dakujeme za ADD velmi si toho vazime:) Myslis ze by bola moznost si u vas zahrat?
Ahoj, diky za podporu! Mej se.
hoj rado! kurna toz to az zas budete u me tak ti czechcore musim pustit. to se ti bude pačit jak svina. zatim sa mej a zas nekde nekdy. zdar jurka
Haha, samozřejmě se jednalo o pečené holuby, kuře sem měl jen zrovínka k obědu... :-) Měj se a ať se daří...