Woschlina
jj sebelitost je swina....
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jj sebelitost je swina....
Nazdar, dík za přidání:)Tak ať vám to šlape.
pozdravujeme a děkujeme za přidání a projevenou podporu!!!
Assassins
hola!! díky za přidání - kdy se zas objevíte se samochotijo někde u nás?? jsem vás neslyšel ani nepamatuju!! tož chlastu zdar a siii ja lejtr aligejtr!!
märo // sh, xDx...
ahoj, dik za priazen :)
No co to je za Šlendryján!!! !ÚL..zdraví houmlesáky ze Samochtija!!!!!!!Nasrat na vánoce pánové......
Zdravíme do nedalekého cvokova, dík za add, třeba někdy na prknech, když už máme toho společnýho kytaráka :D:D
měj se směj se
FEKÁLOS :D
Čus, pozdě, kurva... proč mi nigdo z DC neřek? GS
Nazdar kuku! :)
doufám, že brzo vyznáme nějaký koncert tam u vás, držte se!!! :)
Thrash & Antifa!!!
*SL*
Čuz ráďo. Tyvole! Posílejte mi infomaily o těch koncikách co děláte...
anemuzetobytmartin@seznam.cz
Koukám, že dneska máte koncik v Boru. Vědět o tom dopředu, tak splašíme posádku a přijedem podpořit... Já na bandzone skoro nelezu a na tkový ty klasický punk weby nějaký upozornění vy moc nedáváte co?
Měj se.
Martin