Cultivar
čus chlape dík ti za přidání!!
měj se fajne!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čus chlape dík ti za přidání!!
měj se fajne!!!
Díky za přidání a za účast na včerejší akci, bylo to super :) LOS CHUPEROS & HAFANANA
Ahoj, rádi bychom tě pozvali tento pátek, 3. dubna, na křest naší nový desky. Začátek v 19,30 hod. Tak vem známý a doraž. Zdraví ANYWAY GANG.
Zdarec chlape!
Co takhle zkusit s námi zapařit v sobotu 11.4. v Roudnici v Rendě a nebo 17.4. v pátek na Mělníku v nové motorkářské hospodě Stará kovárna na Pšovce?
Jéé no ahojky! Jaktože ses neozval?
čau, Shino, díky za přidání!!! CIRGUZ
jaká to čest objevit svou bývalou kapelu po boku heebeeček:)