Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vynález Zkázy hard rock-rock / Roudnice nad Labem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

23 let v lihu

Čeká nás akce rocku v Roudnici 2018. Sjíždějí se největší norci i přes polní. Na místním báru si můžete porovnat síly. Kdo přijde dřív (třeba na večeři s meluzínou) - říkala Péťa - že žrádlo bude - Kája prej něco vymyslí. U vstupu bude Rocky a když tě pozná na fotce, nebo ty se najdeš - máš to za polovic. Neaktivní členové Vynálezu, jsou zváni grátis i se svojí polovičkou. To, že nebude nuda - je jasné. Pro začátek kapela Průser - prý to stojí za to a nic lepšího na okrese není - možná jen Vynález. Tak si je chceme poslechnout a trumfnout. Proto naskočíme o třech solicích - Nowatzsky, her Rus a Ondřej (DTR, GotHig), basa Olgoi, bicí Cháron - Šimrátko, no a zpěv Friták. Srovnejte si čas, nastavte odpočet a akce začíná. 

Youtube Video 0XPcndnLZCkYoutube Video 0XPcndnLZCk


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jaroslav Holeček


Bez profilu

Mohu přivést děti? Bohužel hrajete tak dlouho, že jsem dědeček a hlídám vnoučata. Doufám, že první hudební skupina není vulgární. Zamluvím si stůl a pozvu rodinu na společnou večeři. Moc se těším a 17. listopad je pro mě svátek. Hodlám ho oslavit.

Joska


Bez profilu

Stáhl jsem si koncert z Dobřína a je plný energie. V Roudnici jsem náplava z Přelouče a Vynález mě hned oslovil. Těším se vinobraní, protože naživo jsem neměl tu příležitost. Hrajete muziku, která bude jednou nesmrtelná.

Zobrazit všechny názory »