Morokweng
Ahoj, vítáme tě v rozrůstající se rodině našich fanoušků! Možná už víš, že příští víkend hrajeme se spoustou skvělých kapel u vás v Děčíně v klubu Biograffs. Tak doufáme, že se tam uvidíme :)
Do tý doby se měj hezky a objevuj dál ;)
Hugo

























