Nohow
nazdárek kámo! díky za přidání ;)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdárek kámo! díky za přidání ;)
Ahoj, poslechni si projekt NERA!
Pokud se ti nové CD líbí, můžeš pro nás i hlasovat v anketě o DESKU ROKU na serveru ipunk.cz
:-*
zdravíme, ak máš chvílku pozri náš nový videoklip.Dík.)
http://www.youtube.com/watch?v=C7yXS_…
Zkus nás :-) ...mladej rock z HK ;-) (také zdravíme do CO)
Ahoj, diky moc za fandeni!!! Obcas koukni na nas profil, snad se nekdy uvidime na koncerte:)
Moc děkujem:) sleduj náš profil, co nevidět se objeví další.)
WOTM
Docela koukám :-)
Tak už jsme se našli i tady,co? :P