Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Předvánoční Rockfest 11 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Předvánoční Rockfest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Kapely 2010

SUNFLOWER CARAVAN aneb stoupající hvězda nejen české klubové scény!

Původně ryze instrumentální trio, které s minimem prostředků předvede show jako málokdo - barevný, hravý a strhující hudební výlet od zběsilých psychedelických improvizací až k retro-popu!

Pyšnit se mohou také zahraničními turné se skandinávskými The Ark nebo předskakování The Frames!

http://bandzone.cz/sunflowercaravan

 

PRVNÍ HOŘE patří už několik let k nejvýraznějším skupinám české nezávislé rockové scény, netradiční styl a hudební cítění popírá všechny zavedené hudební klišé a normy.

Silnou výpovědní hodnotu mají taktéž texty, které jsou dílem zpěváka a lídra Prvního Hoře Milana Urzy. Poslední průlomová deska „Lamento“ z roku 2008 si vysloužila cenu Anděl za rockovou desku roku! Na letošní Předvánoční Rockfest chystá První hoře velké překvapení!

http://bandzone.cz/prvnihore

 

X-LEFT TO DIE - vítězové České rockové ligy, Skutečné ligy a plzeňské Múzy,
loni si kapela okusila také společné podium s Marilynem Mansonem v Brně!

X-Left To Die si vytvořili vlastní styl zvaný bluecore - vyjádření radosti a
smutku v životě i hudbě, vizuálně spojen s motivem vážky ...

http://bandzone.cz/xlefttodie

 

Legenda tvrdě-alternativní scény INSANIA hraje svůj osobitý crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory a samply.

INSANIA vznikla roku 1987, brněnská StB jí ještě stihla zakázat další činnost. Pod krycím názvem SKIMMED vydává v roce 1990 jednu z prvních nezávislých desek v Československu LP „New Insanity“. Po obnovení názvu INSANIA slaví úspěch i v zahraničí, koncertuje po celé Evropě, hostuje v několika televizních a rozhlasových pořadech a hraje společně s kapelami jako je VOIVOD, NO MEANS NO nebo KILLING JOKE. Od roku 1991 se datuje její přátelský vztah s Jello Biafrou (ze sanfranciských DEAD KENNEDYS), který si kapelu oblíbil.

CD „Rock´n´Freud“ z roku 2007 je nominováno na cenu TV Óčko a dočká se i vítězného Anděla za tvrdě-rockové album roku! Následuje ocenění Album roku v anketě BŘITVA, v níž každoročně hlasuje 69 rockových publicistů z 29 médií. Letos na jaře vychází nové album „KULT HYENY“, na jehož podporu se zrealizovalo celorepublikové turné se skupinou PRVNÍ HOŘE, v jehož průběhu byla INSANIA oceněna v anketě BŘITVA jako koncertní kapela roku 2009!

 

Živelní ANYWAY jsou ovlivněni noise rockem a punkem, který okořenili špetkou klasického rock'n'rollu, country a blues. Na svém kontě mají kromě jiného dvě alba na renomovaných labelech Silver Rocket a Day After!

Objeli kus Evropy včetně Anglie. Ukázali se na podiu s takovými veličinami jako jsou NoMeansNo, Samiam, The World/Inferno Friendship Society, RX Bandits, Atom and His Package, Burning Airlines, The Epoxies, Spermbirds nebo Victims Family!

http://bandzone.cz/anyway

 

ZRNÍ aneb vítěz soutěží Naděje Beatu Radia Beat, Future-Line Paláce Akropolis, Český Rock Do Evropy a Divoká karta poroty v soutěži USSF!

Hudební zrnění oplývá dynamikou, barevností, emocemi, pohybuje se od polohy téměř meditativní až k burácejícímu řevu. Kapela si hraje s každým tónem, s rytmy, se zvuky, a také hledá nové možnosti svých nástrojů, snaží se osvobodit od zažitých a dokola opakovaných forem.

http://bandzone.cz/zrni

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Zobrazit všechny názory