Sunflower Caravan pop-rock'n'roll / Praha

„termíny koncertů v Novinkách !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Healing Groove- Healing Groove (2014) 172 ×
  • How Can You Say 2 498 ×

Novinky

Tisková zpráva k aktuálnímu singlu a blízké budoucnosti Sunflower Caravan

SUNFLOWER CARAVAN SE PŘIPOMÍNAJÍ TANEČNÍM SINGLEM, A NA PŘÍŠTÍ ROK CHYSTAJÍ DESKU

 

Pražské trio Sunflower Caravan je na české scéně dobře známé účinkováním na mnoha Českých i Slovenských festivalech v posledních několika letech, a také několika úspěchy v zahraničí – zejména pak působením na švédské scéně, nebo spoluprací s Irským folk-rockovým uskupením The Frames a jejich lídrem Glenem Hansardem.

 

Nyní tato kapela, která má za sebou dvě dobře přijatá alba, přichází s novým singlem nesoucím název 'Healing Groove' vychází tentokrát nezávisle, pod taktovkou samotné skupiny. Jeho základy vznikly při natáčení ve Švédském Malmö ve studiu Jense Anderssona, produkce zde v Česku se poté opět ujal Ian Kelosky (Justin Lavash, Monika Načeva, Martin Ševčík), s nímž si skupina Sunflower Caravan vyzkoušela práci už na loňském singlu 'How Can You Say?', přičemž tento v Praze dlouhodobě žijící Američan je i autorem textu právě vydané písně.

 

Singl 'Healing Groove' je doprovázen videoklipem, jehož neuvěřitelně rychlý vznik podnítil talentovaný mladý umělec a hudebník Igor Zacharov, který má na kontě již několik videoklipů českých klubových kapel. Za zhruba čtyři hodiny příprav, samotného natáčení a několika hodin postprodukce tak vznikl videoklip, který perfektně podtrhuje pozitivní atmosféru skladby.

Sunflower Caravan se během koncertně klidnějšího léta nesoustředili jen na dokončení právě vydávaného singlu a videoklipu, ale také na přípravu nových skladeb pro realizaci třetího řadového alba. To by mělo vzniknout počátkem příštího roku, a kapela chce jeho vydáním odstartovat festivalovou sezonu roku 2015.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Wave

Ahoj! Rádi bychom vás jako spřízněnou kapelu pozvali na náš koncert, který se uskuteční 23/8 v pražském Chapeau Rouge společně s kapelou Lo Dost.
/ Wave

Kreepy.Kamu

Pamatuju si jen tahání k podiu a Adamovo nadšené : " vidíš ho? To sou český Panic at the disco! " xD a myslim, že taky sme usoudili, že vaše tvář je z půlky zahalená tou nejvíc emo patkou, že kam se všichni hrabem xD samozřejmě, u PATD je zajímavější jejich nadannost, což jsme věděli už tehdajs....

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »