postudio - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

postudio Muž, 9 let / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek postudio si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Postudio

Upraveno:

 Postudio je one-man- studio člověka jenž pomáhá Vám muzikantům k vysněnému zvuku. Filozofie Postudia je prostá : víc uší víc slyší. A tak se orientuji spíše na váš mix, jenž mě neskutečně baví a baví mě na něm pracovat i s vámi.

     Mix je ta fáze tvorby, kdy máte nahrány nástroje popřípadě i editovány (každý jsme tu a tam mimo rytmus či tón). Přebírám štafetu po mistru zvuku Vašeho studia. A začínám mordovat Vaši nahrávku kompresorem, ekvalizérem, efekty a čímkoliv co dodá nahrávce charakter.

Další fáze je mastering, kde už  upravuji pouze váš výslednou skladbu ve stereu - či v monu, jste-li staromilci.

Postudio je vhodné pokdud jste domácí kutil v oblasti nahrávání, čí máte sám/a domácí studio a  potřebujete kritické ucho další osoby.

Dokážu zrealizovat i celou vaši nahrávku a vlastně většina mé práce s klienty tak probíhala. Např. Pajoche, Madame Bernau, Soundno či Evolet. Zde  to ale chce od vás malinko punk v krvi - točí se po zkušebnách, obývácích či u mě či u vás doma. A všechny nás to bavilo. Bavilo to i pana Larryho Hausera z Divadla Na provázku jenž skepticky zíral, ale nakonec jsme spolu audioknihu úspěšně dotvořili. Nechte místo slov hovořit mou hudbu. Vše zde v playlistu je mým dílem.

Skromně jsem se podílel i na nejprodávanější hry českých dějin Kingdom Com : Deliverance. Rád se tedy podepíši i pod vaše zajímavé dílo.

Případně více na :

www.postudio.cz

Váš Pavel Ovesný

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Harman

No náhodou zvučím na Pek. a nejen tam =) šak tebe jsem taky jednou zvučil, pokud si správně vzpomínám ;)

Zobrazit všechny názory