Rubufaso Mukufo
...od mazání jsi tady ty, pokud si dobže pametám, što???-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
...od mazání jsi tady ty, pokud si dobže pametám, što???-)
No jo, každý den není posvícení :/ Počítač nasral no...
Ahoj, no klip asi až na nový rok a bude to taková ta česká klasika jako Pětka od Zellera (doufáme), Óčko Madhouse, a na STV1 a pak to bude už ke stažení a chystáme i zahraniční TV, v současný chvíli se to pořád stříhá, aby se na to dalo dívat a mělo to nějakou úroveň, zatím tak,měj se fajn...
Hoya,hoya!! Je to fuckt maso, prostě HARDCORE XXL PRIDE!! Bloodclot nás mrzí, ale hrajem místo nich, takže vlastně kecám, ještě že nedorazej!!
Těšíme se na Tebe, dej o sobě vědět!! See Ya!!
RoMan
Jo pičo... je to fakt masný luxus... užíváme si to!!
Zdarec Pode,
prijmi srdecne pozvani na nas koncert v ostravskem Prostoru, kde uz tento patek 21.11. koncertujeme v ramci naseho turne "FAIRY TALE TOUR 2008". Jako dalsi kapely zahrajou elektro gothic metalovi Innocens a ostravsky Tanker. No a my predstavime nekolik novych tracku a taky Wojtu, ktery patri mezi nejlepsi ceske baskytaristy a mezi nas dokonale zapadl ;)
Zdravíme HCXOV. Mame radost, že se Ti naše nový věci líbí. Apropo klip Deafů taky dobrá práce. Kdyby ses tím chtěl živit, tak sa ozvi, na nějakým klípku bysme sa mohli domluvit ;-).
Shilhaus aa Barka
Čau, no uvidíme možná se z Red rivers vyklube živák z koncertu, ale psst nikomu ani muk :)), každopádně se na výsledek těšíme stejně jako ty...
Si pis ze se tesime taky. Videl jsem to v letaku na Brutal Assault. Doufam,ze prijedes. Aspon pokecame osobne a uzijeme si spolecne masox konzik.
CCH83Crew
No lidi bylo malo...Ale jinak dobre jak cyp....pekne jsme si zamoshovali a musim rict ze jsem rad ze jsem na ne sel!!!Stalo to za to!