Worldhood - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Worldhood punk-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

WORLDHOOD IS OVER (at least for now)

Ano, WORLDHOOD končí. Ale ne úplně hned a možná ne úplně napořád. 

Už nějakou dobu jsme měli docela daleko k aktivní a funkční kapele. V kostce se to s námi má tak, že aktuálně se všichni věnujeme spíš jiným aktivitám: Tomáš převážně koncertování, Krleš tráví mládí hraním a ve studiu, kde točí super muziku našich kamarádů, a já většinu volného času a úspor letos věnoval rozjezdu e-shopu Vinyl Brothers

No a jak to s WORLDHOOD teda bude? Vydáme desku, odehrajeme křest 4. 9. v Klubu 007 a půjdeme si (alespoň na chvíli) po svých.

Takže ano, NERD LOVE vyjde. Ale vzhledem k tomu, že nebudeme koncertovat, tak vyjde pouze digitálně ke stažení. A to někdy koncem srpna. Vinyl bychom vydali hrozně rádi, a protože je tohle rozhodně nejlepší nahrávka, kterou jsme kdy natočili, tak by si to ty písničky rozhodně zasloužily. Ale muziku jsme si vždycky vydávali a distribuovali sami, a máme pocit, že jen tak od stolu bychom edici na vinylu neprodali.

Sice nebudeme mít fyzicky, co křtít, ale fakt, že si písničky, na kterých jsme víc jak rok makali, budete moci poslechnout a stáhnout, si oslavu rozhodně zaslouží. Křest NERD LOVE a zároveň i nejspíš poslední koncert WORLDHOOD proběhne v pátek 4. září v Klubu 007 Strahov spolu s THE DETECTORS, což je nejlepší support, jaký bychom si mohli přát. 

Dalším důvod proč to s WORLDHOOD balíme, je fakt, že Tomáš se bude na podzim stěhovat do Německa. Samozřejmě mu všichni přejeme jen to nejlepší a držíme palce, aby se mu tam dařilo. Ale nahradit takhle dobrého bubeníka není vůbec snadné, a my vůbec nevíme, jestli se najde někdo, kdo by s námi tuhle muziku hrát chtěl a měl na to techniku, nasazení a čas. Navíc, už skoro rok jsme byli bez druhé kytary, což nám taky příliš nevyhovovalo. Pokud bychom někdy do budoucna měli WORLDHOOD resuscitovat, muselo by to být v kompletně nové sestavě, kde by ideálně druhou kytaru obsluhoval Krleš a basu také někdo nový. Takže jestli hrajete na bicí nebo na basu a zajímalo by vás to, tak dejte vědět. 

Díky za přízeň, a všem, kteří nám na téhle cestě pomohli. 
Přijďte se s námi 4. 9. rozloučit. 
Kejmy


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »