×Pítý× - Názory | Bandzone.cz

×Pítý× Muž, 38 let / Plzeň

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ×Pítý× si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

SereneCore

Ahooj ;)

Jestli máš rád hudbu pro tvrdé chlápky s pořádnými metalovými riffy, hravými melodiemi a občas nějakým tím breakdownem, tak Ti doporučuji se podívat na naši kapelu Attack the Hero. Jsmě nově začínající kapela s pár známými tvářemi a naši pouť začínáme v Praze. Třeba se Ti to bude líbit ;)

Díky a těším se třeba na nějakém z koncertů :)

Nicole

www.bandzone.cz/attackthehero

Something Like

Ahoj Pítý...
rádi bysme Tě, jakožto fanouška kapely SKYWALKER, pozvali na koncert, kterej pořádáme ve STŘEDU, 9. května v Plzni Pod lampou.
NO SECOND CHANCE z Anglie hrajou hodně našláplej hardcore ve stylu Hatebreed / Untill The End a na koncertech předvádějí divokou show (http://www.facebook.com… ).

THE LAST CHARGE z Maďarska rozhodně nestojí v pozadí a Lampa bude mít co dělat, aby jejich nářez vůbec ustála ( http://www.facebook.com/TLCHC ).

Večer otevřou pražští SKYWALKER a rozjedou svůj hardcore / punk / metal na plný obrátky! ( http://www.facebook.com/skywalkerhc ).

Tady je odkaz na FB událost: http://www.facebook.com/events/27028085

Měj se, somethinglikekids

Lovísek

!!Ahoj, srdečně tě zveme k poslechu čerstvě nově nahraného EP na stránkách www.bandzone.cz/bonebroke . Kdyby se ti naše písničky líbily, uvítáme, když si nás vhodíš do oblíbených a ještě mnohem víc, když někdy přijdeš na koncert. Kdyby byl zájem, tady je náš facebook - www.facebook.com/bonebroke . Zároveň tě zveme na náš koncert v pátek 24. 2. v House of blues v Plzni. Roman