No Good Ok - Úvod | Bandzone.cz

No Good Ok electronica-punk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • TAKE IT OFF
  singl "Take It Off"
 • Wanted
  Chronicle Of Lies
 • Zombie Party
  Chronicle Of Lies
 • School
  Chronicle Of Lies
 • Reason
  Untitled
 • Dont talk
  Untitled
 • Smash it
  Untitled
 • Tonight (you re my deadly addiction)
  Untitled

Kontakty

Novinky

Nový singl "Take It Off"

(Upraveno: )

Pro všechny naše fanoušky - a že jich za těch 6 let našeho působení na scéně je fakt velká hromada :P přichází den D, kdy do světa vypouštíme náš poslední singl Take It Off. Nahrávání probíhalo loni v létě ve studiu eXavik s Mgr. Pavlem Bromem a Jonášem Špačkem z wYFn? a mix pak dělalo několik lidí, až jsme si vybrali ten od našeho kamaráda Jaroslava Holuba ze studia Develop Device. Jinak kromě již zmíněných, kterým tímto velmi děkujeme za spolupráci, bysme ještě rádi vyzdvihli obrovskej přínos naší producentky Mirri Melcr (Johnny Survived), která nám se singlem pomohla a bývalému členovi NG OK Markovi Hartovi (Misplaced), který Take It Off vlastně už před lety složil a udělal k ní samply. Díky všem!! ;)

A teď ta smutnější věc. NG OK si dávají na dobu neurčitou pauzu! Bohužel jsme po několika personálních změnách v poslední době došli do bodu, kdy jsme se rozhodli dál nepokračovat. Lehkost a energie, s jakou jsme hráli a zkoušeli, už bohužel vyprchala a i díky nějakým personálním neshodám o dalším pokračování naší kapely je pauza jen logickým vyústěním celé situace. Každopádně někdy v létě chceme k singlu natočit videoklip a udělat rozlučkovej koncert. V tuhle chvíli si ale musíte vystačit jen s audio nahrávkou.

Budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, koment, lajk nebo sdílení! Užívejte jaro a mějte se krásně, za No Good Ok Jirka, Mike a Austin

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/

Zobrazit všechny názory