MC Andre
Zdravím, zvu Tě k poslechu tracku NOVÁ ŠANCE, který je upoutávkou na EP NOVÁ ŠANCE. Přeju příjemný poslech, za fans budu rád :-) Měj se.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím, zvu Tě k poslechu tracku NOVÁ ŠANCE, který je upoutávkou na EP NOVÁ ŠANCE. Přeju příjemný poslech, za fans budu rád :-) Měj se.
Ahoj, i přes krutou zimu si tě punk-rockovka DIRTY WAY dovoluje pozvat k poslechu naší letní písničky SUMMER SONG http://bandzone.cz/dirtyway Oceníme každý názor, připomínku i kritiku.
Zdraví tě kapela Noble crops z Litoměřicka. Jsme mladá crossoverová kapela, která natočila první CD. Poslechnout si ho můžeš na našem profilu. Budeme rádi, když ho ohodnotíš. Děkuejeme ti a zdar na nějaký akci. NC!
Zdravím chtěl bych tě pozvat k poslechu napiš svůj názor a jestli se ti líbí dávej fans díky moc (Zástupce kapely) /P/
ahojky byl bych moc rad kdyby jsi si poslechla moje pisnicky a napsala koment dekuju ahoj:) http://bandzone.cz/powtin
Ahoj pokud si najdeš čas zavitej na muj profil zanech koment nebo se stan fanouškem budu za to moc rad s pozdravem Maicro
Ahoj ,vítám Tě na page - http://bandzone.cz/fag ,jinak tady je link na FB - http://www.facebook.com/pages/RA-RAMMBY… ,, děkuju za poslech . RA
ahoj, budeme rádi když zkoukneš náš profil, poslechneš tracky a řekneš co ty na to :) snad se bude líbit :)) M&B*
Ahoj :)
zveme tě na nový songy a náš profil :)Bude rádi když si poslechneš a popřípadně i přidáš do oblíbených.
no good ok/elektro-punk of Pilsen :)
Ahoj zvu tě na můj profil k poslechu novinky se jménem: round night a ostatních songů :-). Je tam převážně hip hop ale i nějaký dubstepový songy :-) Jestli chceš tak můžeš hodit fans nebo koment budu rád :-) Beru každý názor. S pozdravem Arjey