petkamor - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

petkamor Žena, 32 let / Jablunkov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek petkamor si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Metaleš

Ahoj,

jak možná víš, skupina Theocracy, kterou máš mezi oblíbenými kapelami, se chystá na evropské turné, které nemine ani Slovensko a Českou republiku. Určitě budeme moc rádi, pokud se budeš moct (třeba i s kamarády) ukázat na některém z koncertů a podpořit tak kapelu :) Termíny jsou:

11. listopadu (pondělí) Košice, Collosseum
12. listopadu (úterý) Brno, Melodka
13. listopadu (středa) Praha, HooDoo

Veškeré další informace jsou k nalezení na: http://bandzone.cz/theocracy

Ať se daří a užívej podzimu ;)

The Neons

Ahoj, tvoje oblíbená kapela !ON se změnila na The Neons. Poslechni si naši novou tvorbu na BZ a ohodnoť. Díky.

The Neons

Metaleš

Ahoj,

jak možná víš, skupina Theocracy, kterou máš mezi oblíbenými kapelami, se chystá na evropské turné, které nemine ani Slovensko a Českou republiku. Určitě budeme moc rádi, pokud se budeš moct (třeba i s kamarády) ukázat na některém z koncertů a podpořit tak kapelu :) Mimo jiné se můžeš těšit i na skladby z nové desky As The World Bleeds ;) Termíny koncertů jsou:

23. 10. (neděle) Bratislava, Randal
24. 10. (pondělí) Košice, Collosseum
25. 10. (úterý) Ostrava, Barrák
26. 10. (středa) Praha, Exit-us

Veškeré další informace jsou k nalezení na: http://bandzone.cz/theocracy

Ať se daří a užívej podzimu ;)

ještě Simona


Bez profilu

:-) však ono je jistě něco třeba jiného, na co ten talent máš, na to vsázím.. :)

petkamor

taky mně to moc mrzí.. hrála bych, ale člověk do toho musi hodně investovat, ato si minimalne dřiv jak za 10 dovolit nemůžu.. a ani nevim jestli by to k čemu bylo.. obdarovana talentem taky zrovna nejsem..:)

Exor

Ahoj, ako fanúšika našej kapely si dovoľujem upozorniť ťa na novšie a kvalitnejšie nahrávky. S láskou Vigilia ;)

Simona


Bez profilu

:-) pravda, fotka je to pěkná.. škoda, že opravdu na cello nehraješ, ten nástroj mám hrozně ráda.. :) Měj se pěkně..