Metaleš - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Metaleš Muž, 33 let / Havlíčkův Brod

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Metaleš si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Power metalová formace THEOCRACY se vrací do Evropy, představí se na Slovensku i v České republice!

Upraveno:

Jaké atributy hledáte, když si chcete poslechnout kvalitní power metal? Vynikající zpěv s velkým rozsahem? Silné refrény a chytlavé vokální linky? Precizní kytarová sóla a ostré riffy? Dynamickou rytmiku? Epická aranžmá? Špetku progrese? Toto vše a mnohem víc vám představí americká skupina THEOCRACY na svých koncertech v Košicích (11. listopadu, Collosseum), Brně (12. listopadu, Melodka) a Praze (13. listopadu, HooDoo).

Bez velkého přehánění můžeme tvrdit, že tito Američané by mohli celou řadu evropských stylově spřízněných formací učit, jak správně tvořit klasický power metal. Zejména s příchodem sólového kytaristy, Vala Allena Wooda, je tvorba THEOCRACY rozšířená o novou dimenzi a nejnovější studiový počin, „As The World Bleeds“ (2011), i díky němu sbírá ta nejlepší hodnocení napříč hudebním světem. Kapela tak beze zbytku naplňuje všechny výše uvedené atributy power metalu. Navíc připočtěte mimořádný skladatelský um, cit pro rozsáhlé kompozice a schopnost složit text, který má hloubku. Ve výsledku získáte velmi věrohodnou představu o tom, jak vypadá aktuální tvář THEOCRACY.

Youtube Video lRqVm0eLt68Youtube Video lRqVm0eLt68

V doprovodu hlavní kapely se představí také nová italská naděje symfonického metalu, skupina SLEEPING ROMANCE. Ta bude v rámci turné propagovat své debutové album „Enlighten“, které vyjde 1. listopadu u Ulterium Records. Jejich tvorba spojuje orchestrální a symfonickou hudbu s rockovým a metalovým nábojem. Nepřekvapí, že v čele této formace stojí půvabná zpěvačka, Federica Lanna, která celkové vyznění doplňuje svým emotivním projevem.

Youtube Video Ce8KtJa8iZoYoutube Video Ce8KtJa8iZo

Spolu s THEOCRACY a SLEEPING ROMANCE se na jednotlivých koncertech představí bohatá plejáda doprovodných kapel. Těšit se můžete na následující:

11. listopadu (pondělí) – Call For Eternity Fest, Košice, Collosseum (odkaz na FB event: https://www.facebook.com/events/359169517543956/?fref=ts)

-         Start: 17:00
-         Vstupné: 5 Euro / 3 Euro (studenti a lidé pocházející mimo Slovensko)
-         Support: SIGNUM REGIS (progressive-power metal), NONA (melodic power metal), RIGHTDOOR (power metal)

12. listopadu (úterý) – Volume Max Fest II, Brno, Melodka (odkaz na FB event: https://www.facebook.com/events/304276476383143/?ref=22)

-         Start: 19:00
-         Vstupné: 160 Kč (na místě) / 130 Kč (předprodej a studenti na místě)
-         Support: WOLFARIAN (folk metal), WAR BRIDE (melodic death-progressive metal)
-         Předprodej: Obchod Metal Wear, Antonínská 5, Brno (www.metal-wear.cz)
-         V rámci akce proběhne tombola o ceny věnované vystupujícími kapelami

13. listopadu (středa) – Praha, HooDoo (odkaz na FB event: https://www.facebook.com/events/205870112904897/?ref=ts&fref=ts)

-         Start: 20:00
-         Vstupné: 200 Kč
-         Support: LAMMOTH (power metal)

Nezbývá než dodat, že pořadatelé všech koncertů se těší na Vaši účast v co možná nejhojnějším počtu. Podpořte akce na Facebooku, sdílejte, komentujte a hlavně přijďte podpořit kvalitní muziku!

Související linky:

www.theocracymusic.com
www.bandzone.cz/theocracy
www.bandzone.cz/lammoth
www.facebook.com/nonabandsk
www.facebook.com/Rightdoor
www.facebook.com/signum.regis
www.facebook.com/sleepingromanceofficial
www.bandzone.cz/warbride
www.bandzone.cz/wolfarian

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory