Bikkinyshop
Ahoj Perte,
máme nový singl a jelikož jsi náš fanoušek, rádi tě zveme k jeho poslechu!
Díky za podporu!
Bikkiny
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Perte,
máme nový singl a jelikož jsi náš fanoušek, rádi tě zveme k jeho poslechu!
Díky za podporu!
Bikkiny
Ahoy ..Pietre
Přidali jsme nový songy, zveme Tě k poslechu na náš profil.
Měj pěkný den/noc?:-)
Ahoj!
Díky moc, vyřídim to majiteli:-) jinak váš gig se mi libil a to neřikám jako zdvořilostni větu;-) bylo by super si svámi někdy ještě zahrát jak u vás v brouně nebo někde jinde.
Pic koky Č.m
Všechno nejlepší k svátku ;)
Ahoj, díky za add ;-) jinak k dalsim songum....nech se prekvapit :-)
Ahoj Péťo..=))..nevim jestli si mě pamatuješ..doufám že jo..=))..z Mlékojed a naposledy jsem s tebou mluvila v Retru..=))..andrea taková vysoká..=D..hele měla bych prosbičku..nebyla by šance sehnat lístky na ten maturiťák??v sobotu??..s Mirkou by sme moooožná jely..=))..děkuju předem za odpověď..=)..pa
ty vole dík KOLEGO!!!! uvidíme se, ať to hrneeee :)
pa prasopsi
Ahoj Pert No Hero
SUNSHINE + FLY FLY FLY ÷÷÷÷÷ SHOWS / GIGS
ČEKNI PROFIL
÷GIVE ME ÷ GIVE ME ÷ GIVE ME ÷
YOUR FUCKING HAND
NEW SONG
Tak to mám radost :) to stihnu školu,tríénink ai přejezd z Dc do Phy :) :D noo a pak mě tam Jirka snad nějako dovede :)
Ahoj Péťo :) nevis nahodo v kolik hrajete na RGM ???