Tommy Indian - Úvod | Bandzone.cz

Tommy Indian pop-alternative / Beroun

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

29. dubna 2013
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Slow Slow Slow
    Nezařazeno
  • Ten Thousand Miles Away
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Podzim s Indiány

Po vydání debutového alba Moon Dreamer, které podpořila OSA ve svém programu Partnerství a které bylo příznivě přijato fanoušky i kritikou, jste se s kapelou Tommy Indian mohli potkat na některých letních festivalech – za připomenutí určitě stojí zejména vystoupení na trutnovském festivalu, kde při obřadu takřka šamanském pokřtila Ester Kočičková Thomasovu indiánskou čelenku. Čelenka se teď spolu s kapelou vydá na cesty po hudebních klubech. Indiány tak můžete vidět spolu s klubovou stálicí Sunflower Caravan 2.10. v klubu Doma v Ústí nad Labem, 3.10. v klubu Metro v Brně, 11.10. v klubu Garage v Děčíně a 26. 11. v klubu Anděl v Plzni.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

ɐpuɐʇs

Kategorie alternativní pop je asi něco jako otravný pop. Příjemnej zvuk, ničim to neurazí, sice to kopíruje kapely, který se v Anglii přestaly v rádiích hrát asi před 5ti lety, komu to ale vadí....? To by mě ale nepřekvapilo tolik, jako to, že tyhle milý hošany vydává OSA v programu Partnerství... Zatim jedinou agentku z OSY, kterou jsem potkal byla ošklivě naštvaná důchodkyně na punkovym festivalu v Litvínově. Chtít texty po grindcorový kapele je vtipný..., Michal David a jemu podobný mediální m***ky ale asi ještě neřekli poslední slovo

Cibi

Díky za včerejší koncert v Ústí n. Labem. Jsem rád, že jste přijali nabídku a přijeli zahrát vaši kvalitní hudbu, ohlasy byly kladné, takže jsme se určitě neviděli naposledy... :) ...díky!

Bez profilu

Jan "Bob" Šilhavý

Díky za trutnovský koncert! Druhá stage si ho užila:)

Zobrazit všechny názory