Pawnshop
Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"
Ahoj ... zveme tě k poslechu našeho nového alba DRUNKEN FOREVER ..
pokud se zalíbí, budem jen rádi. Slainte a vítr do plachet !!!
AHOJ
Pozývam ťa vypočuť si moje grunge punk-rockové skladby.
http://bandzone.cz/thedzem
Ahoj, rád bych tě pozval na profil naší kapely www.bandzone.cz/signaldrive děkujem za případný názor, a promiň za spam ;)
Máme hotový videoklip a kromě standardních serverů je publikován i přímo zde na Bandzone. Tak hezkou zábavu. Topunky
Hell-ohh!
Dík za saport, měj se!
Dead Pope's Company
19. března 2010
klub Velbloud
České Budějovice
20:30h
vstup 80 kč
Z davu (alternative - rock / Rakovník)
Marná snaha (punk / jižní čechy)
Sonde (reggae / dub / electro, Francie / Paříž)
více info na www.hukot-cb.cz
Příď peeno
nazdaaaar :) nejsem ožrala! :)
Zdar, ty ožralo!:-D
caues... diky za pridani, mas u nas na koncerte panaka:) jinak jsme hodili na nas profil nejaky novy kousky... tak kdyztak zajdi:)