Singhaia
Čau Peťo, jako naši fanynku bychom tě rádi informovali, že máme na profilu nové songy, tak čekuj.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau Peťo, jako naši fanynku bychom tě rádi informovali, že máme na profilu nové songy, tak čekuj.
Ahoj peatree, dotkni se nových tracků na našem profilu ;o)
Ahoj Peat,
jestli chceš podpořit svoji oblíbenou kapelu :-)
v právě aktuální TV hitparádě TOP NA MOLL, můžeš prostřednictvím ad. namoll@ceskatelevize.cz zahlasovat pro naši písničku ROZPTYLOVÁ LOUČKA (k poslechu u nás na profilu) stačí napsat jen: TOP NA MOLL - PONOZKY P.S. - ROZPTYLOVÁ LOUČKA a svoji adresu, to pro zaslání případné ceny, a je to!
Předem díky za podporu. Zdraví Tom.
Já to měl uložené nějak opačně. Myslel jsem že zpěvačka a pak pozounistka... Každopádně ať to hraje!
:)
(Rozhodně) Ahoj a díky za milou návštěvu mého bandzone chlívku a komentík, který potěšil. Je vidět, že svět je šeredně malý :-)
Tvá fotka je u mě proto, že výlet, který jsem s rodinou podnikl na Rabí byl mimořádně vydařený i díky Tvé interpretaci historie hradu.
Přeju Tě, ať Tě to dobře pozouní a přeji Tobě i Tvé bezva kapele jen to nejlepší!!!
Zdraví jeden z náruživých dobyvatelů hradů Pavel aka p67k :-)
Ještě jsem ti zapomněl říct, že si tě jako průvodkyni chválil můj kolega P67K http://bandzone.cz/p67k .... nezávisle jsi tam i v galerii ... bude z tebe celebrita :))
Nazdárek Peťo... Tak jsem našel profil vašeho ansáblu a následně i tvůj .. tak ti tu nechávám několik svých stop. Hrajete pěkně, asi vás budu muset někdy navštívit v akci :) Každopádně tě zdravím, když už jsme se od léta neviděli :)
Petr (od Stáni :))
Ahoj, stejně jako barisha, dovoluji si tě pozvat na náš profil a popřípadě tě poprosit o podpoření naší kapely přidáním do oblíbených. Moc děkujem a měj se krásně... Petr
Ahoj PEATRE přijmi naší pozvánku na akci „SUMMER IN THE CITY“ která se uskuteční 18.7. v Budějovickém Měšťanském pivovaře ČB za účasti kapel MIG 21, SKYLINE, JAKSI TAKSI, CHARLIE STRAIGHT, BAREVNÝ NÁTĚR,TICHO de PRÉ CUPE BAND,SUICIDE. Více informací o akci nalezneš na našem BZ profilu nebo na http://4peopleproduction.com
Ahoj Peatree :-) dovolujeme si informovat, že jsme trochu aktualizovali playlist. Není to teda žádnej extra zvuk, ale aspoň něco;-) Zkus to poslechnout, a když se budeš nudit, tak třeba i napsat názor:-) Díky