Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Heband reggae-funk / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

!!! ATTENZIONE !!!

NAZDAAAAR !!!

Po době dlouhé než delší je třeba tenhle profil pln pavučin, prachu a kostí tak trochen oživit. Heband totiž stále žije a nabírá čím dál tím silnějšího větru do plachet. Tím novým větrem se samosebou myslí naše nová posila v podobě dvou "starších, zchátralých" hudebníků, jimiž jsme museli trochu poupravit image kapely plné energických mrďáků !!

Je to zcela zásadní informace a proto uvádíme jména těch dvou plantážníků : Aneta Galisová hraje na hlasivky a Petr Bidlo dýchá zkrze struny baskytary ! Další změnou v sestavě jest odchod vynikajícíh dechařů, kteří když viděli Jirkovo novou křídlovku, tak vzali baťoh a říkali něco o Havaji. Proto se o dechovou sekci stará již jen Zdeneček a Jiříček. Dále také poctivě a tvrdě pracujeme na nových nahrávkách ve studiu českobudějovického rozhlasu a samozřejmě také na nových peckách, při kterých se Jah na nebi obrací.

Proto, vážení fanúšikovia, pozorně sledujte profil své oblíbené kapely, budeme postupně dodávat nové fotky, videa, hlášky a samozřejmě data koncertů, abyste se mohli přijít pořádně vyřádit !

Peace and love, váš Heband  ♥

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Kathy


Bez profilu

Čus, v Borovanech super, akorát mě hodně mrzí, že nehrajete jen svoji vlastní tvorbu. Myslím, že ve Vašem případě je to obrovská škoda a Vy opravdu nemáte zapotřebí dělat nějaké revivaly (i když samozřejmě perfektně podané). Máme od Vás dvě ,,kazety" jenom Vašich krásných písniček a jsem zklamaná, že jsem jich slyšela jen pět, ve spleti něčeho co si můžu pustit v rádiu. Tak snad příště? :)

Michaela


Bez profilu

Zdravim, nedavno ste hrali na Adamove-Florida a hrali ste tam dong hrozne starej o NEW YOURKU, chtela bych se zeptat na original toho songu, nazev, dekuji. :)

Zobrazit všechny názory »