Tydle Vidle - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tydle Vidle rock'n'roll-screamo / Roudnice nad Labem

„Pilní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hola Hoj,

Upraveno:

      Tydle Vidle na vědomí dávají, že v sekci "Fotky" můžete vidět nové fotky z proběhlých koncertů a také fotky v nové sestavě. To znamená, že nesmrtelný i když zlomitelný, ale pádu ze skály odolný Saša, se rozhodl dále nepokračovat v hraní s Vidlemi a pouze se zaměřit na rodinný život, kariéru, pořízení kočky a psa, zasazení stromu a v neposlední řadě občasnému popíjení v krásných putykách národa českého. . . Jelikož se v minulosti stalo, že Milby na sebe upozorňoval obscénním způsobem v polabském městě Lovosicích, zpřátelil se s Kejřou, jemuž nabídl toto prázdné místo v kapele. Za něaký ten čas se tak skutečně stalo (a to co bylo mezi tím a mezi nimi se nikdo nedozví, protože vytěsnit tyto vzpomínky bylo krajně nutné) a nová sestava je tu. Ha spousta lží a polopravd, ale něco z toho je skutečné, tak, jak to stojí v řádcíh výše.

Tudíž se zatím mějte krásně a skládejte básně.

Tydle Vidle

Tydle Vidle v nové sestavě v staronové Škodě
    


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Bridlik


Bez profilu

Sem si řikal, že by se sem mohlo po šesti letech něco napsat. Horáce řikal, že nám napíše text na téma neděle je den jako každej jinej (tim je míněno to, jak se dokážeme i v neděli sejmout jak hovada), tak snad to dá.

Zobrazit všechny názory »